Rozpoczynamy rozgrywki 1vs1

604
1vs1

Zaczynamy drugą edycję turnieju 1vs1. To właśnie w tym poście podajemy typy na pierwszy etap rywalizacji. Każdy uczestnik podaje tutaj 3 typy z LVBET z kursem 1,50+ (bez analizy pisemnej).

Termin ostateczny: 8 września godzina 23:59*

*do tego czasu mecz/pojedynek musi się rozpocząć

Czas na dodanie typów w kolejnej fazie: 9 września 15:00 (o tej godzinie pojawi się nowy post) – 13 września 23:59

Wyniki 1/128 finału:

Krystian Kaczmarek + + – VS Józek Stangret + + + (skuteczność)
Tomek Kita VS Kamil Satława + + – (skuteczność)
Kuba Rożnowski + – + (skuteczność) VS Michał Andrysiewicz – – +
Michał Andrzejewski – – – VS Karol Ozga – + + (skuteczność)
Filip Peszko + + – (2.20) (wyższy kurs) VS Kuba Dymczak + – + (1.73)
Przemek Sawicki VS Jakub Bolewski – + + (skuteczność)
Dawid Nicpoń VS Dawid Biernat – – – (rywal bez typów)
Supin supin – + – VS Kamil Pedo + – + (skuteczność)
Maciej Malicki – + – (skuteczność) VS Michal Czarnecki
Krzysztof Kozłowski + + + (skuteczność) VS Michał Konieczny + – +
Michał Rempel – + + (skuteczność) VS Jakub Borek
Patryk Pietrzykowski VS Adam Wodziński – – – (rywal bez typów)
Mateusz Banaszak + + + (skuteczność) VS Grzegorz Półchłopek
Krystian Hanejko + + – (2.16) VS Michał Skarzyński + – +
Hubert Kotowski VS Kuba Piekło + + + (skuteczność)
Dominik Pasternak VS Mateusz Kozik + + + (skuteczność)
Patryk Gęgotek VS Michał Jakieła + – + (skuteczność)
Kornel Kaczmarek VS Aleksander Lechman (bez zwycięzcy)
Krystian Grochalski + – – VS Przemysław Buchenfeld + + + (skuteczność)
Chris Granat VS Przemyslaw Dzierkacz – + + (skuteczność)
Damian Biadała + – – VS Michał Warzecha + – + (skuteczność)
Damian Majer – + + (3,10) VS Piotr Nadolnik + – +
Szymon Glapa – – + VS Matt Ad + + – (skuteczność)
Adrian Kwiecień VS Dawid Be + – – (skuteczność)
Szymon Ośmiałowski VS Hubert Łukaszczyk (bez zwycięzcy)
Piotr Wojtysiak + + – VS Korneliusz Kania + + + (skuteczność)
Dom Cok VS Kosma Miara – – + (skuteczność)
Jakub Orzech + – + (2,55) VS Mikołaj Masłowski + – +
Oskar Kowalski – + – VS Karol Daczek + + – (skuteczność)
Adrian Mirek – – + VS Mateusz Pyster + – – (1.65)
Dominik Bąk + – – VS Daniel Inglot + + + (skuteczność)
Mandat mateusz VS Gabriel Gargoliński + + – (skuteczność)
Jacek Jędrzejczyk + – + VS Miłosz Rusek + + + (skuteczność)
Andrzej Zawalonka – + + (2.85) (wyższy kurs) VS Krzysztof Laskowski + + – (1,77)
Krystian Mazur + + – VS Konrad Conrad typy podane za pozno
Filip Karnat + + + (skuteczność) VS Łukasz Piechnik – – –
Mateusz Świdwa VS Adrian Niżnik + + – (skuteczność)
Marcin Czarnecki – – + VS Olgierd Kowaleski – + + (skuteczność)
Joachim Dymczak + – – (skuteczność) VS Mateusz Pliszka
Marcin Świetliński VS Kamil Grzyb – + – (skuteczność)
Przemysław Wal – + – VS Mateusz Mróz + + – (skuteczność)
Mateusz Guzicki – – – VS Rafał Kozioł (rywal bez typów)
Karol Mierzwa + – + (skuteczność) VS Karol Smętek – + –
Radosław Zwolenkiewicz + – + (skuteczność) VS Patryk Konieczny – + –
Remek Błaszczyk – – + VS Boniek Ehe + – + (skuteczność)
Daniel Romanowski VS Marcin Kojs – + (brak 3 typu; bez zwycięzcy)
Bartek Bigott – + – (skuteczność) VS Artur Sikorski
Mateusz Żółkiewicz + – + VS Jakub Słota + + + (skuteczność)
Dawid Pacholczak VS Mateusz Malc (bez zwycięzcy)
Pawel Kwiatkowski + – + (skuteczność) VS Łukasz Szulc
Kamil Wojewodzic + + + (skuteczność) VS Damian Gabzdyl
Marcin Skorupka VS Sebastian Jakubiak – – + (skuteczność)
Patryk Idasiak VS Dawid Kobierecki – + – (skuteczność)
Michał Popis VS Dany Dbn – + + (skuteczność)
Patryk Lewicki – – + VS Krzysztof Felczak + + – (skuteczność)
Bartek R. Yogi – + – VS Damian Kowalczyk + + – (skuteczność)
Marcin Taistra VS Michał Leśniak + – – (skuteczność)
Maciej Bartoszewski VS Marcin Mertens + + – (skuteczność)
Tomasz Tomek + + + (skuteczność) VS Kamil Wieczorek + – –
Piekarski Krystian + + – (skuteczność) VS Artur Czarnecki
Wojciech Heczko + – + (2.00) VS Kamil Piotrowski – + + (2.35) (wyższy kurs)
Michał Bogacz VS Karolek Sadowski – + + (skuteczność)
Krystian Luniak – + – VS Marzena Gałuszka + + + (skuteczność)
Damian Gawlik + – + VS Dominik Starzycki + + + (skuteczność)
Jędrek Kępka – + + (1.55) VS Bartosz Zdrenka + + – (1,59) (wyższy kurs)
Dominik Janowiak + + – (skuteczność) VS Cezary Cezary Kubiś – – –
Agnieszka Sermak + + + (skuteczność) VS Grzesiek Babis – + +
Tomasz Paweł Jankowski + + – VS Marcin From + – + (1.91)
Maciej Markowski + + + (skuteczność) VS Bartek Olszewski + – –
Laura Blanka Abreyan + + + (skuteczność) VS Karol Mądzielewski + – +
Dawid Smak VS Piotr Kus (bez zwycięzcy)
Kacper Molestak + + + (skuteczność) VS Marcin Świątkowski – + –
Sebastian Stachura VS Mateusz Dudek + + + (skuteczność)
Michał Konicki VS Mariusz Sobczak + + + (skuteczność)
Daniel Bartkiewicz VS Remigiusz Grosch + + + (skuteczność)
Michał Błaszczyk + + – (skuteczność) VS Damian Szyzdek
Piotr Gajewski – – – VS Grzegorz Sawa (rywal bez typów)
Marcin Szwiergiel + + + (skuteczność) VS Piotr Kaczor Puśka
Krzysztof Kosiarek VS Tomasz Mazur + + – (skuteczność)
Tomasz Mrzewa VS Wojtek Anderko + + – (skuteczność)
Tomasz Gaj VS Piotrek Łoniewski (bez zwycięzcy)
Damian Skakuj – + + (skuteczność) VS Jakub Opolski
Paweł Spyra + + + (skuteczność) VS Michał Kasprzyk – – +
Paweł Mroczka VS Marcel Hincke + + – (skuteczność)
Robert Lech – – –  VS Hubert Śliwiński + – + (skuteczność)
Mateusz Śliwa (2,10; wyższy kurs) – – + VS Paweł BEFkO – + – (1,87)
Dariusz Szendzina + – – VS Jan Zych – + + (skuteczność)
Gabriel Szczech VS Mikołaj Szczepan Szczepaniak – + + (skuteczność)
Piotrek Wiśniowski + – + (skuteczność) VS Maciej Machczynski
Filip Żukowski – – + (skuteczność) VS Witek Cepa
Rafał Nastarowicz + + – (1.93) (wyższy kurs) VS Mariusz Jakubek + – + (1.86)
Jędrek Nowak VS Hugo Mackiewicz + + + (skuteczność)
Jakub Kapela – VS Paweł Fokus – + +
Maciej Szymański + + + (skuteczność) VS Kuba Domanski – – +
Mikołaj Wiśniewski – zwrot – VS Mateusz Podgajny + + + (skuteczność)
Andrzej Klimczuk + – – (1,65) VS Kacper Nawojski + – – (2.03) (wyższy kurs)
Dawid Musial + – + (skuteczność) VS Grzesiek Włodarczyk
Paweł Abramczyk – + – (skuteczność) VS Wawrzyniak Adam
Sebastian Samul – – – VS Wacław Adamczyk + + + (skuteczność)
Michał Nachyła + – + (1.62) VS Mateusz Musiał + + – (2.40) (wyższy kurs)
Marcin Kamoda – – + VS Bartek Gaj + – + (skuteczność)
Marcel_ZT + + + (1.63) VS Szymon Puzik + + + (2.25) (wyższy kurs)
Dawid Kropacz VS Kordian Pona (brak zwycięzcy)
Wojciech Kropka + – + (skuteczność) VS Karol Markowski
Kamil Paź VS Mariusz Mazur + + + (skuteczność)
Jakub Cholewa – – + (skuteczność) VS Adrian Kaluga – + (brak 3 typu)
Patryk Wierzbieniec + – – VS Paweł Leszko + + – (skuteczność)
Marcin Bober VS Karol Grutkowski + + + (skuteczność)

 

NAGRODY

  • 4. miejsce – 20 PLN LVBET
  • 3. miejsce – 30 PLN LVBET
  • Finalista – 50 PLN LVBET
  • Zwycięzca – 300 PLN Paysafecard
  • Powerbanki dla wszystkich półfinalistów
  • Drobniejsze nagrody rzeczowe dla wszystkich ćwierćfinalistów

Jak wybieramy zwycięzców

O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs (dalej: wyższy trafiony kurs 2 lub 3 typu rozliczonego na plus). W wyjątkowych sytuacjach: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)

LUCKY LOSERS

Przegrałeś pojedynek w swojej parze, mimo że osiągnąłeś dobry wynik? Masz szansę przejść dalej! Zasadę można kojarzyć ze skoków narciarskich – podczas Turnieju Czterech Skoczni.
Lucky Loosers zostanie aktywowany wtedy, gdy obaj zawodnicy z tej samej pary nie wezmą udziału w danej rundzie konkursu, nie podając żadnego typu. Jako że w takiej sytuacji nie da się wybrać zwycięzcy, miejsce w kolejnej rundzie zajmie najlepszy wśród przegranych.

Na przykład:
Jeśli w 1/64 finału nie będziemy mogli rozstrzygnąć rywalizacji przykładowo w którejś spośród 64 par (obaj uczestnicy z tej samej pary w 1/64 finału nie podadzą typu), ich miejsce w kolejnej rundzie zajmie najlepszy wśród przegranych (Lucky Losers), aby liczba uczestników w 1/32 finału się zgadzała.

REGULAMIN 1vs1:

  1. Uczestnicy mają określoną liczbę godzin w każdej rundzie rozgrywek na podanie dokładnie 3 typów (bez analiz pisemnych)
  2. Kurs minimalny każdego typu to 1,50. Brak maksymalnego.
  3. Typy podajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu w postach konkursowych turnieju 1vs1 dostosowanych do każdej tury rozgrywek. Będą się one pojawiać na stronie głównej, nie będzie problemów z ich znalezieniem.
  4. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne mecze/pojedynki)
  5. Kursy i typy podajemy wyłącznie z oferty bukmachera LVBET
  6. O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  7. Przed każdą kolejną fazą rozgrywek następuje losowanie par.
  8. Typy podajemy jako “użytkownik”.
  9. Typy rozliczone jako “zwrot” są oznaczane jako kurs 1,00 i nie są wliczane do skuteczności ani na plus, ani na minus. Jeśli gracz poda 3 typy, w tym jeden będzie rozliczony jako zwrot, jeden na plus i jeden na minus, będzie miał 50% skuteczności.
  10. W razie jeśli wszystkie 3 typy będą rozliczone jako zwrot (np przełożona cała kolejka ligowa lub mecze tenisa z powodu złej pogody), uczestnik będzie miał szansę przejść dalej tylko w sytuacji, gdy jego rywal poda wszystkie typy na minus, osiągając 0% skuteczności.
  11. W razie jeśli obaj gracze z pary trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany (nietrafiony) kurs.
  12. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie lub zawyżenia kursu.
  13. Organizator może wykluczyć z turnieju “subkonta” (tj udział jednej osoby na dwóch różnych kontach)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju.
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.
W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ I NIEJASNOŚCI, NAPISZ DO NAS NA MESSENGERA
Skontaktuj się

604
Dodaj komentarz

Please Login to comment
225 Comment threads
379 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
162 Comment authors
ZawodTyper Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Użytkownik
Bartek Olszewski

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Chrobry Głogów – Radomiak Radom
Typ: zwycięzca meczu Radomiak Radom
Kurs: 2.18
Godzina meczu : 18:00
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia : Polska
Typ: zwycięzca meczu Polska
Kurs : 2.35
Godzina meczu : 20:45
3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Typ : zwycięzca meczu Orlęta Radzyń Podlaski
Kurs : 2.20
Godzina meczu : 15:00

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. +
2. –

Użytkownik
Bartek Olszewski

3. –

Użytkownik
Paweł Spyra

Dyscyplina: Esport, CS:GO
Mecz : Astralis vs Team Liquid
Typ: 1 (Astralis win)
Kurs: 2.03
Data: 06.09.2019 18:30

Editor
Krzysztof Kozłowski

+

Użytkownik
Paweł Spyra

Typ 2:
Dyscyplina: Esport, CS:GO
Mecz : Renegades vs AVANGAR
Typ: 2 (AVANGAR win)
Kurs: 1.98
Data: 07.09.2019 15:00

Typ 3:
Dyscyplina: Esport, CS:GO
Mecz : NRG eSports vs Astralis
Typ: 2 (Astralis win)
Kurs: 1.59
Data: 07.09.2019 18:30

Użytkownik
Radek Gniewek

2. +
3. +

Użytkownik
Sebastian Jakubiak

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowacja – Chorwacja
Typ: BTTS – tak
Kurs: 1.9
Godzina meczu : 20:45

Użytkownik
Sebastian Jakubiak

2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia – Polska
Typ: Lewandowski strzeli gola
Kurs: 2.15
Godzina meczu : 20:45

3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Niemcy – Holandia
Typ: BTTS i powyżej 2,5
Kurs: 1,7
Godzina meczu : 20:45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. –
3. +

Użytkownik
Piotr Nadolnik

Piłka Nożna:
1. Szkocja – Rosja – obie strzelą – tak, 1.94, 20.45
2. Serbia – Portugalia – X, 3.25, 20.45
3. Anglia- Bułgaria – Drużyna 1- powyżej 2,5, 1,62, 18.00

Editor

1. +

Użytkownik

1+
2-
3+

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

2.-
3.+

Użytkownik
Radek Gniewek

2. –
3. +

Użytkownik
Marcin Kojs

Esport; Counter Strike STAR LADDER I-LEAGUE INVITATIONAL
Mecz: Astralis – Team Liquid
Typ: Suma map (powyżej 2.5)
Kurs: 2.06
Data i Godzina meczu: 06.09.2019 18:30

PIŁKA NOŻNA/EUROPA/U21 MISTRZOSTWA EUROPY
Mecz: Norwegia U21 – Cypr U21
Typ: WYNIKI I LICZBA BRAMEK 1.5 (Norwegia U21 i powyżej 1.5)
Kurs: 1.66
Data i godzina meczu: 06.09.2019 19:00

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. +

Użytkownik
Kamil Grzyb

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Niemcy – Holandia
Typ: 1 – zwycięzca meczu Niemcy
Kurs: 1.87
Godzina meczu : 20:45

2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz: Słowacja – Chorwacja
Typ: 2 – zwycięzca meczu Chorwacja
Kurs: 2.3
Godzina meczu: 20:45

3. Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Słowenia – Polska
Typ: 2 – zwycięzca meczu Polska
Kurs: 2.35
Godzina meczu: 20:45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. +
3. –

Użytkownik
Adrian Mirek

Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Chrobry Głogów – Radomiak Radom
Typ: PODWÓJNA SZANSA: Chrobry Głogów LUB REMIS
Kurs: 1.6
Data : 06-09-2019 18:00

Editor
Krzysztof Kozłowski

Editor

1.
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Łotwa U21 – Polska U21
Typ: Polska U21 i powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1.7
Data: 06.09.2019
Godzina meczu: 16:00
2.
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Słowenia – Polska
Typ: zwycięzca meczu Polska
Kurs: 2.35
Data: 06.09.2019
Godzina meczu: 20:45
3.
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Finlandia – Włochy
Typ: Włochy i powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2.18
Data: 08.09.2019
Godzina meczu: 20:45

Editor

1. – Polacy wygrywają 1:0 z Łotwą

Editor

2. – Polacy przegrywają 2:0 ze Słowenią

Editor

3. +

Użytkownik
Robert Lech

Piłka nożna

Słowenia – Polska

Piątek 06.09, godz. 20.45

Typ: 2

Kurs: 2,35

Editor
Krzysztof Kozłowski

Użytkownik
Mateusz Guzicki

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : San Marino – Belgia
Typ: +6,5 gola w meczu
Kurs: 1.8
Godzina meczu : 20:45 06.09.2019

2. Dyscyplina : Hokej
Mecz : Hc Dynamo Moskwa – Spartak Moskwa
Typ: 1 wygra
Kurs: 2.2
Godzina meczu : 18:30 6.09.2019

3. Dyscyplina : e-sport
Mecz : Astralis – Team Liquid
Typ: +2,5 map
Kurs: 2.06
Godzina meczu : 18:30 6.09.2019

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. –
3. –

Użytkownik

Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Niemcy vs Holandia
Typ: obie drużyny strzelą gola tak
Kurs: 1,54
Godzina 20:45

Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Słowacja vs Chorwacja
Typ: obie drużyny strzelą gola tak
Kurs: 1,90
Godzina: 20:45

Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Walia vs Azerbejdżan
Typ: Wynik i liczba bramek 3,5 Walia i poniżej 3,5
Kurs: 1,75
Godzina: 20:45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. +
2. –
3. +

Użytkownik
Bartek R. Yogi

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia-Polska
Typ: 2
Kurs: 2.35
Godzina meczu : 20:45
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Serbia-Portugalia
Typ: 2
Kurs : 2.20
Godzina meczu : 20:45
3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Szwecja-Norwegia
Typ : 1
Kurs : 1,95
Godzina meczu : 20:45

Editor

1. –

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

2.+

Użytkownik
Radek Gniewek

2. +

Użytkownik

2+

Editor

3. –

Editor
Agnieszka Sermak

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowacja – Chorwacja
Typ: 2 (Remis=Zwrot)
Kurs : 1.62
Godzina meczu : 6.09 godz. 20:45

2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : KKS Kalisz – Mieszko Gniezno
Typ : 1
Kurs : 1.87
Godzina meczu : 7.09 godz. 18:00

3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Serbia – Portugalia
Typ: 2
Kurs: 2.2
Godzina meczu : 7.09 godz. 20:45

Editor

1. +

Użytkownik
Radek Gniewek

2. +
3. +

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

2.+
3.+

Użytkownik

1+
2+
3+

Użytkownik
Szymon Puzik

Dyscyplina: Tenis USA US Open 2019 Debel
Mecz: J.S.Cabal/R.Farah – M.Granollers/H.Zeballos
Typ: zwycięstwo J.S.Cabal/R.Farah
Kurs: 1.60
Data 06.09.2019 18:00

Editor
Krzysztof Kozłowski

+

Użytkownik
Szymon Puzik

Dyscyplina: Siatkówka
Mecz :Serbia -Włochy
Typ : Serbia
Kurs: 1.67
Data 07.09.2019 16:00

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

+

Użytkownik

+

Użytkownik
Szymon Puzik

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz : Serbia -Portugalia
Typ: 2
Kurs: 2.25
Data 07.09.2019 20:45

Użytkownik
Radek Gniewek

2. +
3. +

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

+

Użytkownik

+

Użytkownik
Dominik Bąk

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Walia : Azerbejdżan
Typ: zdobywca bramki – Gareth Bale
Kurs: 1,67
Godzina: 20:45 06.09.2019

Dyscyplina: Piłka Ręczna
Mecz: SPR Chrobry Głogów :MMTS Kwidzyn
Typ: zwycięzca meczu Chrobry Głogów
Kurs: 1,65
Godzina: 18:00 07.09.2019

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Gruzja : Dania
Typ: zwycięzca meczu Dania
Kurs: 1,69
Godzina: 18:00 08.09.2019

Użytkownik
Dominik Bąk

1. +

Użytkownik
Dominik Bąk

2. –

Editor

3. –

Użytkownik
Oskar Kowalski

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Niemcy – Holandia
Typ: 1 – zwycięzca meczu Niemcy
Kurs: 1.89
Godzina meczu : 20:45
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz: Gruzja – Dania
Typ: 2 – zwycięzca meczu Dania
Kurs: 1.69
Godzina meczu: 18:00
3. Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Finlandia – Włochy
Typ: 2 – zwycięzca meczu Włochy
Kurs: 1.69
Godzina meczu: 20:45

Editor

1. –

Editor

2. –
3. +

Użytkownik
Dawid Biernat

1. Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Hutnik Kraków-Siarka Tarnobrzeg
Typ: zwycięzca Siarka
Kurs: 2.6
Godzina: 17:00

2. Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Słowenia-Polska
Typ: remis pierwsza połowa
Kurs: 1.92
Godzina: 20:45

3. Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Niemcy-Holandia
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs:1.52
Godzina: 20:45

Editor

2. –
3. –

Użytkownik
Radek Gniewek

1. –

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

1. –

Użytkownik

1 –

Użytkownik

1. Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Walia U21 – Belgia U21
Typ: zwycięzca meczu Belgia U21
Kurs 1.70
Data: 06.09 Godzina: 18:00
2. Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Gruzja – Dania
Typ: zwycięzca meczu Dania
Kurs 1.69
Data: 08.09 Godzina: 18:00
3. Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Finlandia – Włochy
Typ: zwycięzca meczu Włochy
Kurs 1.72
Data: 08.09 Godzina: 20:45

Editor

1. –

Editor

2. –
3. +

Użytkownik
Marcin Kamoda

07.09.2019 godz.15
Piłka nożna – Kosowo-Czechy
Typ- 2 połowa Kosowo under 0.5
Kurs- 1.75

Użytkownik

Użytkownik
Radek Gniewek

+

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

Użytkownik
Marcin Kamoda

06.09.2019 godz. 20.45
Piłka nożna. Słowenia-Polska
Typ- 1 drużyna nie strzeli gola
Kurs-2.35

Editor
Krzysztof Kozłowski

Użytkownik
Mateusz Kozik

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Niemcy – Holandia
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 1,59
Godzina meczu : 20:45
2. Dyscyplina : Tenis
Mecz : Medvedev D. – Dimitrov G.
Typ: 1
Kurs : 1,53

Editor

1. +
2. +

Użytkownik
Karolek Sadowski

1.
Pilka nożna : Niemcy – Holandia
Typ : 1
Kurs: 1.89

2.
Pilka nożna : Słowacja – Chorwacja
Typ : +8,5 rożnego
Kurs: 1.50

3.
Pilka nożna : San Marino – Belgia
Typ: + 12,5 rożnego
Kurs : 1.78

Użytkownik
Karolek Sadowski

Wszystkie mecze o 20:45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. +
3. +

Użytkownik
Adam Wodziński

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : New York City FC – New England Revolution
Typ: Liczba rzutów rożnych. Powyżej (10.0)
Kurs: 1.80
Godzina meczu : 21:30
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia : Polska
Typ: zwycięzca meczu Polska
Kurs : 2.30
Godzina meczu : 20:45
3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Orlando City – Los Angeles FC
Typ : zwycięzca meczu Los Angeles FC
Kurs : 1.69
Godzina meczu : 01:30

Editor

2. –

Użytkownik
Radek Gniewek

1. –
3. –

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

3. –

Editor

1.
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Niemcy – Holandia
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,59
Data: 06.09.2019
Godzina meczu: 20:45
2.
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Kosowo – Czechy
Typ: 2
Kurs: 2.4
Data: 07.09.2019
Godzina meczu: 15:00
3.
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Serbia – Portugalia
Typ: 2
Kurs: 2.2
Data: 07.09.2019
Godzina meczu: 20:45

Editor

1. +

Użytkownik
Radek Gniewek

2. –
3. +

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

2. –
3. +

Użytkownik
Krystian Kaczmarek

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Chrobry Głogów – Radomiak Radom
Typ: LICZBA GOLI PONIŻEJ (2.5)
Kurs: 1.6
Godzina meczu : 18:00

2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia : Polska
Typ: LICZBA GOLI PONIŻEJ (2.5)
Kurs : 1.53
Godzina meczu : 20:45

3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Szocja : Rosja
Typ : LICZBA GOLI PONIŻEJ (2.5)
Kurs : 1.64
Godzina meczu : 20:45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. +
2. +
3. –

Użytkownik
Jan Zych

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Cypr – Kazachstan
Typ: BTTS i Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.4
Godzina meczu : 18.00
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Niemcy – Holandia
Typ: BTTS i powyżej 2.5
Kurs : 1.7
Godzina meczu : 20:45
3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz: Słowacja – Chorwacja
Typ : Powyżej 2.5 bramki
Kurs : 2.2
Godzina meczu : 20.45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. +
3. +

Użytkownik
Bartek Gaj

1. Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Turcja U21 – Anglia U21
Typ: +2,5 gola
Kurs: 1,6
Godzina: 19:45

Użytkownik
Bartek Gaj

Kurs: 1,69

Editor
Krzysztof Kozłowski

+

Użytkownik
Kamil Pedo

1. Dyscyplina – piłka nożna, el. ME
Szkocja – Rosja
Typ – +9,5 różnego w meczu
Kurs – @1.83
06.09.2019r, godz. 20:45
2. Dyscyplina – piłka nożna, el. ME, godz 20:45
San Marino – Belgia
Typ – over 2,5 bramki w 1 połowie
Kurs – @1.66
06.09.2019r, godz. 20:45
3. Dyscyplina – Siatkówka Kobiet, ME
Turcja – Polska
Typ – handicap setowy, Turcja -1,5
Kurs – @1.63
07.09.2019r, godz. 18:30

Editor

1. +
2. –

Użytkownik
Kamil Pedo

3.+

Użytkownik
Mateusz Banaszak

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Słowacja: Chorwacja
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2.2
Godzina: 20.45

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Niemcy : Holandia
Typ: obie drużyny strzelą gola TAK
Kurs: 1.53
Godzina: 20.45

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Szkocja : Rosja
Typ: over 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.87
Godzina: 20.45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. +
2. +
3. +

Użytkownik
Damian Skakuj

1. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia – Polska
Typ: Zwycięzca meczu Polska
Kurs: 2.3
Godzina meczu : 20.45
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Kosowo – Czechy
Typ: BTTS
Kurs : 1.86
Godzina meczu : 15.00
3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz: Finlandia – Włochy
Typ : Zwycięzca meczu Włochy
Kurs : 1.72
Godzina meczu : 20.45

Editor

1. –

Użytkownik
Radek Gniewek

2. +

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

2. +

Editor

3. +

Użytkownik
Dawid Kobierecki

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Gruzja – Dania
zakład: 1×2
Typ: 2 – Dania
Kurs: 1.62
Data:08.09.2019 18:00

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Niemcy – Holandia
zakład: Liczba goli w meczu
Typ: +2.5
Kurs: 1.59
Data: 06.09.2019 20:45

Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Słowenia – Polska
zakład: 1×2
Typ:2 – Polska
Kurs:2.3
Data:06.09.2019 20:45

Editor

2. +
3. –

Editor

3. –

Użytkownik
Kacper Nawojski

Dyscyplina: Esport, CS:GO
Mecz : Astralis vs Team Liquid
Typ: 1 (Astralis win)
Kurs: 2.03
Data: 06.09.2019 18:30
2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Słowenia – Polska
Typ: Polska
Kurs : 2.3
3. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Niemcy – Holandia
Typ: 1 – zwycięzca meczu Niemcy
Kurs: 1.87
Godzina meczu : 20:45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. +
2. –
3. –

Użytkownik
Matt Ad

1.Hokejowa liga mistrzów
Adler Manheimm-Gks Tychy 1tercja Adler over 1,5 gola kurs 2.05
2.Hokejowa liga mistrzów
Frisk Asker – EHC Biel
EHC biel – 1,5 kurs 2,16
3.pilka nozna irlandia 1 liga
Dundalk – Cork city handi 3drogowy
Dundalk – 1,0 1,77

Użytkownik
Matt Ad

Godziny meczow
1.19.30
2.18. 30
3.20.45

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. +
2. –
3. –

Editor
Krzysztof Kozłowski

Drugi typ podany za późno – nie bierze udziału w turnieju.

Użytkownik
Matt Ad

3.pilka nozna
Litwa – Ukraina
Typ ukraina handicap – 1,5 kurs 1,81
Godzina 18.00

Użytkownik
Szymon Glapa

Czy ty kursy bierzesz z LVBET? Bo ja nie widziałem tam jeszcze nigdy handicapu – 1,5.
Nigdzie ten uczestnik nie podawał bukmachera z jakiego brał kursy.

Użytkownik
Matt Ad

Zawsze lvbet podaje,, gram na bet 365 tam zawsze azjany gram – 1,5 dlatego tak napisalem przez pomylke, ale to to samo co handi – 1 i kurs z lvbet

Editor

+

Użytkownik
Mikołaj Wiśniewski

1. Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: San Marino – Belgia
Typ: Powyżej 14.0 rożnych (14 rogów na przykład to zwrot)
Kurs: 2.70
Godzina meczu: 20:45 (06.09)
2. Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Walia – Azerbejdżan
Typ: Over 1.0 w 1 Połowie (1:0 na przykład to zwrot)
Kurs: 1.75
Godzina meczu: 20:45 (06.09)
3. Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Słowenia – Polska
Typ: Polska wygra
Kurs: 2.30
Godzina: 20:45 (06.09)
🙂

Editor
Krzysztof Kozłowski

1. –
2. Zwrot
3. –

Użytkownik
Piotr Gajewski

1. Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Słowenia- Polska
Typ: Polska
Kurs: 2.3
Godzina: 20:45, 06.09.2019 r.

2. Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Szkocja- Rosja
Typ: Remis
Kurs: 3.05
Godzina: 20:45, 06.09.2019 r.

3. Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Gruzja- Dania
Typ: Dania
Kurs: 1.6
Godzina: 18:00, 08.09.2019 r.

Editor

1. –
2. –

Editor

3. –

Użytkownik
Michał Andrysiewicz

Piłka nożna
Gruzja – Dania
Typ: 2
el ME 2020
08.09.2019 godz 18:00
kurs 1.60

Koszykówka
Australia – Dominikana
Typ: handicap Australia -22,5
MŚ 2019
07. 09. 2019 godz 10:00
kurs 1,91

Siatkówka
Turcja – Polska
Typ: suma setów powyżej 3,5
ME Kobiet 2019
07. 09. 2019 godz. 18:30
kurs 1,50

Editor

1. –
2. –
3. +

Użytkownik
Michał Andrzejewski

1. Dyscyplina : Siatkówka
Mecz : Serbia – Włochy
Typ: Włochy win
Kurs: 1.65
Godzina meczu : 16.00

2. Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : San Marino – Belgia
Typ: +6,5 bramki
Kurs: 1.82
Godzina meczu : 20.45

3. Dyscyplina : Koszykówka
Mecz : Francja – Litwa
Typ: Litwa win
Kurs: 2.30
Godzina meczu : 14.00

Editor

2. –

Użytkownik
Radek Gniewek

1. –
3. –

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

1. –
Kurs 1,65 był na Serbki.

Użytkownik
Mariusz Sobczak

1.Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Austria – Łotwa
Typ: 1. POŁOWA – LICZBA BRAMEK POWYŻEJ (1.5)
Kurs: 1.90
Godzina Meczu: 20:45 06.09.2019r.
2.Dyscyplina:Piłka Nożna
Mecz: Serbia – Portugalia
Typ: DRUŻYNA 2. – LICZBA BRAMEK POWYŻEJ (1.5)
Kurs: 2.35
Godzina Meczu: 20:45 07.09.2019r.
3.Dyscyplina:Piłka Nożna
Mecz: Niemcy – Holandia
Typ: GOLE W OBU POŁOWACH – TAK
Kurs: 1.52
Godzina Meczu: 20:45 06.09.2019r.

Editor

1. +
3. +

Użytkownik
Mariusz Sobczak

2. +

Użytkownik
Karol Ozga

1.Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Słowenia-Polska
Typ:2
Kurs:2.30
Godzina meczu: 20:45

2.Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Finlandia vs Włochy
Typ: 2
Kurs:1.72
Godzina meczu:20:45

3.Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz:Niemcy-Holandia
Typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
Kurs:1.52
Godzina meczu:20:45

Editor

1. –
3. +

Editor

2. +

Użytkownik
Paweł Kwiatkowski

1. Pilka nozna: Slowenia-Polska
06.09.19
Typ: ponizej 2,5 bramki
Kurs: 1.53
Gidz: 20.45
2. Pilka nozna: Finlandia-Wlochy
08.09.19
Typ: 2
Kurs:1.72
Godz:20.45
3. Pilka nozna: Anglia- Bulgaria
07.09.19
Typ: ponizej 3,5 bramki
Kurs:1,74
Godz: 18.00

Editor

1. +

Użytkownik
Radek Gniewek

3. –

Użytkownik
Antek Kokos Zawadzki

3. –

Editor

2. +