Rosenborg – Real Sociedad

W pierwszym spotkaniu Real Sociedad rozprawił się z Norwegami 4-0 dominując w meczu.

Drużyna Eusebio Sacristana długo utrzymuje się przy piłce, średnio 66% w Lidze Europy co czyni ich liderem tej klasyfikacji, wyprzedzając Arsenal prawie o 5 punktów procentowych! W strzałach na bramkę również prowadzą i też wyprzedzają drugą drużynę prawie o 5 (strzałów na mecz). Śr 23,0 strzały na mecz jest niesamowitym wynikiem! Dla porównania –liderujący Liverpool i Real Madryt w Lidze Mistrzów mają po 20/mecz.

Problemem La Realu jest przede wszystkim niestabilna defensywa. Aż 22 gole stracone w 12 ligowych meczach. W lidze Europy stracili aż 3-krotnie w meczu z Zenitem.

Dla Rosenborgu w tym spotkaniu liczyć się będzie tylko zwycięstwo. Utrata pierwszego gola może odebrać im motywację. Z kolei jeśli strzelą, Real Sociedad zdecydowanie przyciśnie co akurat bardzo lubią a to również może przynieść nam kolejne gole. Przy obecnej formie i chęci zdobywania goli przez zespół Sacristana powinniśmy w tym spotkaniu zobaczyć bramki!

Baskowie jako jedyna drużyna w tym sezonie w europejskich pucharach nie otrzymała jeszcze żadnej kartki. W lidze także są drużyną, która żółtej otrzymuje bardzo mało (niecałe 1,1 na mecz).
Sędzią spotkania będzie Daniel Stefański, który rozdaje średnio 3,5 kartki na mecz, czyli niewiele.

Luźne typy od ekipy ZT:
Real Sociedad OVER 1,5 gola @ 1,95
Real Sociedad UNDER 1,5 żółtej kartki @ 1,70


W spotkaniu tej samej grupy:

Zenit Sankt Petersburg – Vardar Skopje 19:00

Drużyna walcząca o pierwsze miejsce vs ostatnie miejsce, bez nadziei na awans. 1-17 w bramkach i oczywiście zero punktów. To dorobek Macedończyków. Chyba nikt tu nie ma innej wizji, niż pewne 3 punkty dla Rosjan na ich terenie, tam gdzie nawet Real Sociedad ograli 3 do 1. Trudny teren, mocna ekipa. W tym meczu możemy zobaczyć pogrom!

Luźny typ od ZT:
Gospodarz powyżej 2,5 gola @ 1,52