Jesteś fanem zakładów bukmacherskich i siłowni, a może po prostu lubisz Mariusza Pudzianowskiego? Jeśli tak to BETFAN wychodzi do Ciebie ze świetną inicjatywą. Możesz wygrać nawet 1500 zł na konto główne i trening z Pudzianem!

Ranking Pudziana – wygraj 1500 zł i trening z Mariuszem Pudzianowskim

Na BETFAN ruszył ranking którego zwycięzca otrzyma 1500 zł i dostąpi zaszczytu wzięcia udziału w treningu z legendą sportu – Mariuszem Pudzianowskim. Ranking trwa od dzisiaj (12.03) do 20 marca, data zakończenia jest nieprzypadkowa bo to właśnie wtedy Pudzian zmierzy się z Senegalskim Bombardierem w formule MMA.

W międzyczasie cały czas uczestnicy promocji będą mierzyć się ze sobą w tym kto ma więcej wygranych kuponów aby ostatecznie zwycięzca mógł się cieszyć z 1500 zł i treningu z miejmy nadzieję zwycięskim Mariuszem. Oczywiście nie tylko 1 miejsce otrzyma nagrodę ponieważ BETFAN przygotował łącznie ponad 5000 zł na nagrody, które trafią od razu na twój depozyt bez zbędnych obrotów!

 

Pamiętajcie żeby przed zagraniem swojego pierwszego kuponu konkursowego zapisać się do promocji tutaj. Przejdźmy teraz do zasad, jak w ogóle zdobywać punkty rankingowe zapytacie. Już wam odpowiadamy, otóż punkty w rankingu zdobywa się za wygrane kupony – każdy wygrany kupon z kursem minimalnym 2.00 i stawką wynoszącą co najmniej 5 zł liczy się jako 1 pkt do rankingu. Warto już wkroczyć do gry bo na moment pisania tego wpisu Pan Andrzej ma już 3 punkty, a Panowie Przemysław i Adrian siedzą mu na plecach z 2 punktami na koncie.

 

Załóż konto z kodem TYPERVIP i odbierz 600 zł cashback!

Rejestruję się i odbieram bonusy