Rozgrywki piłkarskie trwają w najlepsze. W niedzielne popołudnie biało-czerwoni po ciężkim boju ulegli Francji 3:1. Czeka nas jednak sporo innych ciekawych starć rozgrywanych w ramach fazy pucharowej mundialu. W poniedziałek Brazylia zagra z Koreą Południową. Nie mamy chyba wątpliwości, że następne tygodnie będą obfitowały w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje bonusową pulę 200 000 pln do podziału. Jak skorzystać z promocji?

Pula 200 000 za najdłuższe kupony

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, wtorkowe starcie Maroko z Hiszpanią koniecznie trzeba obejrzeć, ponieważ zadecydują o awansie! W najbliższych dniach zagrają także: Japonia z Chorwacją, Brazylia z Koreą Południową, a także Portugalia ze Szwajcarią. Przed nami wiele emocji i pięknych futbolowych momentów. Bukmacher Fortuna oferuje pulę wynoszącą 200 000 pln do podziału za najdłuższe kupony AKO. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 03.12-18.12.2022 należy postawić kupon przedmeczowy za minimum 10 pln brutto. Kurs każdego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.20. Konkurs podzielono na 3 etapy: I etap (03.12-08.12), należy zawrzeć zakład min. 5 AKO. Etap II (09.12-14.12) dotyczy tylko graczy, którzy spełnili warunki etapu I. Należy zawrzeć zakład min. 10 AKO. Ostatni, III etap dotyczy spełniających warunki poprzedniego. Należy zagrać min. 15 AKO. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest posiadanie przynajmniej 1 kuponu rozliczonego jako wygrany w czasie trwania promocji. Kupony na dany etap muszą być rozstrzygnięte w czasie trwania danego etapu! Główna nagroda, 200 000 pln, zostanie podzielona na wszystkich zwycięzców.