NA CZYM TO POLEGA?

Turniej typerski odbywa się na zasadach pucharowych. Gracze podają po 3 typy z kursem 1,50 i wyżej w każdej rundzie rozgrywek (1/128 finału, 1/64, 1/32, 1/16, 1/8 i tak dalej) i ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze, przechodzi do kolejnej rundy. Udział biorą użytkownicy, którzy dokonali zapisu przed startem rozgrywek.

DO KIEDY PODAĆ TYPY?

Termin na podanie typów w tej rundzie rozgrywek – kwalifikacje: od poniedziałku godz 22:00 do końca czwartku (5 marzec). Należy pamiętać, aby mecz rozpoczął się nie później niż w czwartek do godz 23:59 a podanie typu konieczne jest najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ podany jeszcze w czwartek, ale rozpoczynający o godzinie 0:05 w piątek nie zostanie wliczony. W momencie gdy uczestnik nie poda wszystkich typów; poda typ/y za późno, kurs któregoś spotkania będzie za niski, bądz zdecydowanie zawyżony, zostanie to odebrane jako “brak typu” co w konsekwencji wyklucza uczestnika z dalszej rywalizacji, natomiast jeśli uczestnik nie poda informacji o bukmacherze z którego korzystał bedzie to podlegać karze -0.20 kursu. Kolejna runda turnieju trwać będzie od 6 marca godz 22:00 do 8 marca godz 23:59 (od piątkowego wieczoru do końca niedzieli).

JAK SPRAWDZIĆ CZY GRASZ DALEJ?

Rozliczanie typów to zadanie dla organizatorów. W każdej rundzie turnieju Administratorzy otrzymają 22 godziny na sprawy organizacyjne. Jeśli nie możesz się doczekać wyników, możesz sam sprawdzić czy przeszedłeś dalej, porównując swój wynik z wynikiem bezpośredniego rywala według zasady rozliczeń – w tej kolejności: najważniejsza jest skuteczność, a jeśli obaj uczestnicy osiągną identyczną, decyduje: dwa – wyższy trafiony kurs, trzy – czas dodania typu. Warto pamiętać, że w naszym turnieju obowiązuje zasada “Lucky Loosers”– dla uczestników, którzy przegrali rywalizację w swojej parze, ale osiągnęli dobry wynik. Liczba lucky loosers uzależniona jest od liczby par, w których obaj uczestnicy nie podali żadnego typu (przez co nie jest możliwe wskazanie zwycięzcy). W praktyce – na przejście dalej mimo przegranego bezpośredniego pojedynku można liczyć tylko w kilku pierwszych rundach.

PARY 1/16

Znajdź swoje nazwisko klikając CTRL+F na komputerze lub na telefonie z opcją “znajdź”:

*Niebieskim kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy uzyskali wynik 3/3 (*przy uczestniku oznacza serie trafionych wszystkich typów)
*Zielonym kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy wygrali w swojej parze i osiągneli wynik 2/3, 1/3 czy 0/3
*Czerwonym kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy nie podali żadnego typu, podali typy za późno, nie podali wszystkich typów, bądź wszystko co jest niezgodne z regulaminem.

Dany Dbn – + (podany przez uczestnika typ pochodzi od jednego z niedostępnych w Polsce bukmacherów, jest to niezgodne z regulaminem, w konsekwencji ten typ uznawany jest jako „nieważny” a uczestnik przez to nie spełnia warunków podanych w regulaminie czyli podanie dokładnie 3 typów, co ostatecznie wyklucza go z dalszej rozgrywki)  VS         Sebastian Jakubiak – + – (skuteczność)
Agnieszka Sermak – – –    VS    Tomek Kita – – + (skuteczność)
Grzesiek Babis + + + (skuteczność)   VS    Kuba Piekło – – +
Hugo Mackiewicz + + –   VS  Tomasz Kaźmierczak + + + (skuteczność)
Tomasz Jochym – – + (2.43) (wyższy kurs)    VS  Kacper Wiśniewski + – – (1.90)
Dawid Danielczyk – – –     VS    Pawel Befko + + – (skuteczność)
Kamil Satława – + – (1.80) (wyższy kurs)   VS    Kornel Kaczmarek  + – – (1.78)
Kamil Wojewodzic – + + (skuteczność)    VS     Michał Błaszko – – –
Dominik Cz – + + (2.09)    VS     Marzena Gałuszka + + – (2.43) (wyższy kurs)
Rafał Lonka + + –     VS    Jan Zych + + + (skuteczność)
Jan Andrzej – – –    VS    Paweł Zdunek + + – (skuteczność)
Jakub Waga – + +     VS    Mateusz Wróblewski + + + (skuteczność)
Piotr Zak + + – (1.95) (wyższy kurs)   VS    Sebastian Tarka + + – (1.64)
Tomek Tomek – + + (skuteczność)    VS    Miłosz Rusek – – +
Jadzia Szwedo – – –    VS    Henryk Nbsz + + – (skuteczność)
Kamil Kalinowski + – – (1.68)    VS    Paweł Fokus – – + (1.71)(wyższy kurs)


ROZWIŃ PEŁNY REGULAMIN TYPOWANIA:

 1. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu.
 2. Komentarze z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Start turnieju 17 lutego o 22:00, wtedy też pojawi się pierwszy post do typowania. Kolejne daty będą odkrywane w kolejnych postach turniejowych.
 3. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne wydarzenia).
 4. Komentarze można dodawać oddzielnie (każdy typ jako nowy komentarz), a można też podać od razu 3 typy w jednym komentarzu.
 5. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, STS, Totolotek, ForBET, LVBET, E-Toto, Milenium, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan. W momencie gdy uczestnik nie poda informacji z jakiego bukmachera korzystał, bedzie to podlegać karze -0.20 kursu.
 6. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
 7. W razie jeśli obaj bezpośredni rywale trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany kurs.
 8. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loosers. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
 9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako gość.
 10. Jeśli typ zostanie rozliczony jako ZWROT (np w przypadku zakładów “bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz ma dwie opcje: a) podać kolejny typ, który zastąpi zwrot lub b) zostawić typ rozliczony po kursie 1,00 (który spełni podanie wymaganych 3 typów, natomiast nie będzie liczony ani na plus, ani na minus; w takim przypadku skuteczność będzie liczona z pozostałych 2 typów (0, 50 lub 100%) jednak w momencie gdy uczestnik nie poda wszystkich typów; poda typ/y za późno, kurs któregoś spotkania będzie za niski, bądz zdecydowanie zawyżony, zostanie to odebrane jako „brak typu” co w konsekwencji wyklucza uczestnika z dalszej rywalizacji.
 11. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie, zawyżenia kursu lub skorzystania z innego bukmachera. Ta zasada działa tylko w przypadku bezpośrednich rywali.
 12. Organizator może wykluczyć z turnieju “subkonta” (tj udział jednej osoby na dwóch różnych kontach)
 13. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie.
 14. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.