WYNIKI 1/32 FINAŁU

Pełne wyniki 1/32 finału razem z poszczególnymi typami znajdziecie TUTAJ.

3. RUNDA (1/16 FINAŁU)

W 3. rundzie weźmie udział 32 uczestników. Spośród nich wyłonimy 16 i z tyloma osobami zobaczymy się w 4. rundzie rozgrywek (1/8 finału).

DO KIEDY TRZEBA DODAĆ SWOJE TYPY?

3. runda Pucharu potrwa od piątku (15 października) godziny 20:00 do niedzieli (17 października) godziny 23:59. Do tego czasu mecz musi się rozpocząć.

JAKIE SĄ ZASADY TURNIEJU?

Puchar Typera – jak sama nazwa wskazuje – odbywa się na zasadach pucharowych, a więc na rywalizacji par i awansach do coraz to kolejnych faz turnieju. Każda runda trwa 3 albo 4 dni. Przez ten czas gracz ma za zadanie podać 3 typy i osiągnąć lepszą skuteczność od swojego bezpośredniego rywala w parze.

DRABINKA:

Aby znaleźć swoje nazwisko, kliknij „szczegóły” i użyć opcji CTRL + F na komputerze lub opcji szukania w przeglądarce na telefonie.

Łukasz Żurawel VS Tomek Jancarz
Daniel Janus VS Kosma Miara
Kamil Kaczmarek VS Mateusz Stokfisz
Grzegorz Staniucha VS Grzegorz Juszczyk
Mariusz Mazur VS Mateusz Świdwa
Karol Kośmiński VS Marcin From
Kasia Koper VS Michał Konieczny
Karol Ozga VS Kamil Wojewodzic
Wacław Adamczyk VS Adrian Urbański
Krzysiu Szydłowski VS Mateusz Pawlik
Radek Zwolenkiewicz VS Sandra Piórkowska
Marek Kanarek VS Arek Topór
Sebastian Łabuda VS Olaf Piekut
Kacper Staszewski VS Ambasador Uśmiechu
Jakub Rzeźnicki VS Sławomir Stepczyk
Damian Kobrzyński VS Piotr Robakowski

TERMINARZ

 • 3. runda: 15,16,17 października
 • 4. runda: 18,19,20,21 października
 • 5. runda: 22,23,24 października
 • 6. runda: 25,26,27,28 października
 • 7. runda: 29,30,31 października

REGULAMIN TYPOWANIA:

 1. Uczestnicy mają określoną wyznaczoną datę w każdej rundzie na podanie dokładnie 3 typów – w specjalnie do tego stworzonych wpisach Puchar 1vs1, w komentarzu. Podanie tylko 1-2 typów, nawet jeśli oba będą trafione = dyskwalifikacja
 2. Podajemy 3 typy na 3 różne wydarzenia – czyli max po jednym typie na zdarzenie. Można je podać w oddzielnych komentarzach lub wszystkie w jednym
 3. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu. Podajemy je wyłącznie z ofert legalnych bukmacherów w Polsce.
 4. Nie dodajemy kursów z wszelkich podwyższonych kursów w ramach promocji, Superofert i Matchday Boostów.
 5. Typy dodajemy do 30 minut przed meczem. Dodane po czasie będą traktowane jako zwrot.
 6. Jeśli typ zostanie rozliczony jako zwrot, gracz musi podać zastępczy typ. Jeżeli go nie poda, będzie traktowany jako przegrana (wyjątkiem jest odwołanie/przełożenie/przerwanie meczu). Trafiony typ ma większą wartość niż zwrot w przypadku równej skuteczności. W przypadku zakładów ze zwrotem niemożliwe jest podanie zastępczego typu zanim zakończy się bieżące spotkanie!
 7. Krecze rozliczane są wg tabelki kreczów
 8. O przejściu do kolejnej rundy decydują: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ). Wyjątek w sytuacji, gdy obaj uzyskają 0% skuteczności – wtedy decyduje najwyższy nietrafiony kurs.
 9. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loser – każda zdyskwalifikowana para (np obaj gracze nie podadzą typów) promuje najlepszego przegranego wśród pozostałych par.
 10. Niedozwolone jest kopiowanie typów przeciwnika (traktujemy jako brak typu)
 11. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator. W razie konieczności, skontaktuj się z nami na Messengerze