WYNIKI 1/32 FINAŁU

Pełne wyniki 3. rundy razem z poszczególnymi typami znajdziecie TUTAJ.

4. RUNDA (1/16 FINAŁU)

W 4. rundzie weźmie udział 32 uczestników. Spośród nich wyłonimy 16 i z tyloma osobami zobaczymy się w 5. rundzie rozgrywek (1/8 finału).

DO KIEDY TRZEBA DODAĆ SWOJE TYPY?

4. runda Pucharu potrwa od piątku (18 czerwca) godziny 20:00 do niedzieli (20 czerwca) godziny 23:59. Do tego czasu mecz musi się rozpocząć.

JAKIE SĄ ZASADY TURNIEJU?

Puchar Typera – jak sama nazwa wskazuje – odbywa się na zasadach pucharowych, a więc na rywalizacji par i awansach do coraz to kolejnych faz turnieju. Każda runda trwa 3 albo 4 dni. Przez ten czas gracz ma za zadanie podać 3 typy i osiągnąć lepszą skuteczność od swojego bezpośredniego rywala w parze.

DRABINKA:

Aby znaleźć swoje nazwisko, kliknij „szczegóły” i użyć opcji CTRL + F na komputerze lub opcji szukania w przeglądarce na telefonie.

Kuba Grymuza VS Kuba Grądziel
Mariusz Krauze VS Bartosz Florek
Norbert Gawryś VS Jakub Urbaniak
Kacper Staszewski VS Kasia Koper
Przemek Kaczka VS Tomek Krawczyk
Robert Lech VS Krzysztof Zbyrad
Andrzej Iwańczuk VS Łukasz Koziński
Krystian Luniak VS Kamil Kaczmarek
Mariusz Krasek VS Damian Michalski
Radek Zwolenkiewicz VS Mateusz Wojtaczka
Sławek Pasiut VS Mikołaj Kwapiszewski
Krzysiu Szydłowski VS Anna Maria Ćwikła
Sebastian Mila VS Karol Ozga
Kamil Bąk VS Dawid Rudnicki
Jakub Mądrzywołek VS Bartek Rudź
Mateusz Kucharski VS Bartek Stelmach

TERMINARZ

 • 4. runda: 18,19,20 czerwca

Kolejne terminy będą ustalane wraz z biegiem turnieju.

REGULAMIN TYPOWANIA:

 1. Uczestnicy mają określoną wyznaczoną datę w każdej rundzie na podanie dokładnie 3 typów – w specjalnie do tego stworzonych wpisach Puchar 1vs1, w komentarzu. Podanie tylko 1-2 typów, nawet jeśli oba będą trafione = dyskwalifikacja
 2. Podajemy 3 typy na 3 różne wydarzenia – czyli max po jednym typie na zdarzenie. Można je podać w oddzielnych komentarzach lub wszystkie w jednym
 3. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu. Podajemy je wyłącznie z ofert legalnych bukmacherów w Polsce.
 4. Nie dodajemy kursów z wszelkich podwyższonych kursów w ramach promocji, Superofert, Matchday Boostów oraz BetArchitekta i BetBuildera.
 5. Typy dodajemy do 30 minut przed meczem. Dodane po czasie będą traktowane jako zwrot.
 6. Jeśli typ zostanie rozliczony jako zwrot, gracz musi podać zastępczy typ. Jeżeli go nie poda, będzie traktowany jako przegrana (wyjątkiem jest odwołanie/przełożenie/przerwanie meczu). Trafiony typ ma większą wartość niż zwrot w przypadku równej skuteczności. W przypadku zakładów ze zwrotem niemożliwe jest podanie zastępczego typu zanim zakończy się bieżące spotkanie!
 7. Krecze rozliczane są wg tabelki kreczów
 8. O przejściu do kolejnej rundy decydują: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ). Wyjątek w sytuacji, gdy obaj uzyskają 0% skuteczności – wtedy decyduje najwyższy nietrafiony kurs.
 9. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loser – każda zdyskwalifikowana para (np obaj gracze nie podadzą typów) promuje najlepszego przegranego wśród pozostałych par.
 10. Niedozwolone jest kopiowanie typów przeciwnika (traktujemy jako brak typu)
 11. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator. W razie konieczności, skontaktuj się z nami na Messengerze