NA CZYM TO POLEGA?

Turniej typerski odbywa się na zasadach pucharowych. Gracze podają po 3 typy z kursem 1,50 i wyżej w każdej rundzie rozgrywek (1/128 finału, 1/64, 1/32, 1/16, 1/8 i tak dalej) i ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze, przechodzi do kolejnej rundy. Udział biorą użytkownicy, którzy dokonali zapisu przed startem rozgrywek.

DO KIEDY PODAĆ TYPY?

Termin na podanie typów w tej rundzie rozgrywek – kwalifikacje: od piątku godz 22:00 do końca niedzieli (23 lutego). Należy pamiętać, aby mecz rozpoczął się nie później niż w niedziele do godz 23:59 a podanie typu konieczne jest najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ podany jeszcze w niedziele, ale rozpoczynający o godzinie 0:05 w pioniedziałek nie zostanie wliczony. Kolejna runda turnieju trwać będzie od 24 lutego godz 22:00 do 27 lutego godz 23:59 (od poniedziałkowego wieczoru do końca czwartku).

JAK SPRAWDZIĆ CZY GRASZ DALEJ?

Rozliczanie typów to zadanie dla organizatorów. W każdej rundzie turnieju Administratorzy otrzymają 22 godziny na sprawy organizacyjne. Jeśli nie możesz się doczekać wyników, możesz sam sprawdzić czy przeszedłeś dalej, porównując swój wynik z wynikiem bezpośredniego rywala według zasady rozliczeń – w tej kolejności: najważniejsza jest skuteczność, a jeśli obaj uczestnicy osiągną identyczną, decyduje: dwa – wyższy trafiony kurs, trzy – czas dodania typu. Warto pamiętać, że w naszym turnieju obowiązuje zasada “Lucky Loosers”– dla uczestników, którzy przegrali rywalizację w swojej parze, ale osiągnęli dobry wynik. Liczba lucky loosers uzależniona jest od liczby par, w których obaj uczestnicy nie podali żadnego typu (przez co nie jest możliwe wskazanie zwycięzcy). W praktyce – na przejście dalej mimo przegranego bezpośredniego pojedynku można liczyć tylko w kilku pierwszych rundach.

PARY 1/128 FINAŁU

Znajdź swoje nazwisko klikając CTRL+F na komputerze lub na telefonie z opcją “znajdź”:

*Niebieskim kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy uzyskali wynik 3/3 (*przy uczestniku oznacza serie trafionych wszystkich typów)
*Zielonym kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy wygrali w swojej parze i osiągneli wynik 2/3, 1/3 czy 0/3
*Czerwonym kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy nie podali żadnego typu, podali typy za późno, bądź nie podali wszystkich typów.

Rafał Słupski – – +     VS   Michał Andrysiewicz + – + (skuteczność)
Miłosz Rusek – + + (skuteczność)    VS     Paweł Bielawski (brak typów)
Karol Śliwiński + + (kurs na 3 zdarzenie za niski)  VS  Krzysiek Goldyn (brak typów)
Daniel Wyrwicki (brak typów)      VS    Dawid Turski  – – + (skuteczność)
Andrzej Zawalonka + – – (1.60)     VS    Krzysiek Tylicki – + – (1.95)(wyższy kurs)
Tomasz Pawlicki (brak typów)    VS    Kamil Kaczmarek – + – (skuteczność)
Mariusz Sobczak + + – (skuteczność)   VS    Sławomir Stepczyk (brak typów)
Mateusz Błaut (brak typów)         VS          Krystian Kowalczyk + – – (skuteczność)
Grzegorz Juszczyk – – – (skuteczność)      VS    Dawid Kolacja (brak typów)
Szymon Kaczalski + + (typ podany za późno)  VS   Mateusz Wróblewski – + + (skuteczność)
Marzena Gałuszka + + + (skuteczność)   VS  Ola Frączyk – + +
Łukasz Pękalski – + –    VS   Paweł Kuba + – + (skuteczność)
Jadzia Szwedo + + + (skuteczność)  VS  Kuba Cybulski – + +
Szymon Mendala (typy podane za późno)   VS    Krzysztof Zbyrad – – + (skuteczność)
Radek Zwolenkiewicz – – + (1.97)(wyższy kurs)  VS    Dawid Stanaszek – + – (1.97)
Maciej Krajewski – – – (2.95)(wyższy nietrafiony kurs)  VS  Mateusz Frysz – – – (2.77)
Tomek Tomek (Rafał Stalowiak) + + + (skuteczność)*   VS  Rafał Chochół – + –
Grzegorz Nadzieja (brak typów)   VS    Henryk Nbsz – – + (skuteczność)
Damian Konończyk (brak typów)  VS  Kornel Kaczmarek + + + (skuteczność)
Patryk Idasiak – – + (1.50)   VS    Tomasz Jochym – + – (2.17)(wyższy kurs)
Mateusz Mróz – + –    VS   Mateusz Malc + + + (skuteczność)*
Mackowy Maciek (brak typów)   VS     Adrian Żak – – – (skuteczność)
Kuba Moneta (brak typów)    VS    Wojciech Sikora + – + (skuteczność)
Artur Kowara – + + (skuteczność)  VS     Paweł Rybarczyk – + –
Grzegorz Majerczak – + –    VS  Jan Andrzej + + – (skuteczność)
Karol Wiktorowski (brak typów)   VS   Karol Kania + – – (skuteczność)
Anna Maria Ćwikła – + + (1.75)(wyższy kurs)    VS   Grzegorz Staniucha + – + (1.65)
Paweł Fokus + + + (skuteczność)*   VS    Przemysław Buchenfeld (brak typów)
Paweł Zdunek – + – (1.89)(wyższy kurs)  VS   Rafał Dzierżawa + – – (1.61)
Piotr Nadolnik (brak typów)   VS  Ariel Afel + – – (skuteczność)
Wojciech Kropka + – –     VS    Sebastian Tarka + – + (skuteczność)
Remigiusz Próchniewski (brak typów)  VS    Sebastian Milewski + + + (skuteczność)
Krzysztof Laskowski – + + (skuteczność)   VS    Robert Sapoń – + –
Marcin Upława  – – (brak trzeciego typu)  VS   Michał Bogacz + + + (skuteczność)*
Przemek Florczak – – –   VS   Szymon Puzik + + + (skuteczność)*
Marek Popiela (brak typów)    VS   Konrad Sapieja + – – (skuteczność)
Michal Przybysz – + +    VS   Kamil Satława + + + (skuteczność)
Grzesiek Babis – – +  (skuteczność)
   VS   Sebastian Samul (brak typów)
Grzegorz Miernik + – +    VS   Grzegorz Suwała + + + (skuteczność)
Maciej Markowski (brak typów)   VS    Adrian Biernat + + – (skuteczność)
Marcin Nartowski + – +      VS    Mikołaj Wiśniewski + + + (skuteczność)
Mateusz Olejniczak + – (brak trzeciego typu) VS   Wiktor Wieczorek + + – (skuteczność)
Kangur Messi – – –     VS    Kamil Piotrowski + + + (skuteczność)*
Jaroslaw Staroscik – + –   VS  Dawid Danielczyk + + + (skuteczność)
Piotrek Banera – – –    VS   Hugo Mackiewicz + + – (skuteczność)
Adam Kaw – + –    VS    Kamil Kardaś + – + (skuteczność)
Kornel Kot – – –   VS    Maciej Farys + – + (skuteczność)
Adrian Kaluga – + + (1.54)     VS    Marek Kolonko + + – (1.92)(wyższy kurs)
Ireneusz R Rzepa + – + (1.52)   VS   Przemek Śmiałkowski – + + (1.61)(wyższy kurs)
Maciej Grzesiek – – +    VS     Jakub Cholewa + + – (skuteczność)
Piotr Kowalewski – – +     VS    Mariusz Nowacki + + + (skuteczność)
Marcel Hincke + + + (skuteczność)   VS     Rafał Krzywoń – + –
Krzysztof Korzunowicz – (brak pozostałych typów)  VS  Aleksandra Starościk – – – (skuteczność)
Marcin Kusak (brak typów)   VS   Remek Błaszczyk + – zwrot (skuteczność)
Mateusz Śliwa (brak typów)   VS    Hubert Drożdżak – + + (skuteczność)
Tomasz Weber  – – +    VS   Daniel Połowinko + + – (skuteczność)
Łukasz Bosakiewicz – – + (skuteczność)   VS  Grzegorz Pluskota (brak typów)
Łukasz Sobieszuk – – – (skuteczność)     VS  Przemek Wołczi (brak typów)
Józek Stangret – + + (2.28)(wyższy kurs)    VS   Kacper Wypych + + – (1.80)
Rafał Zaborowski + + + (skuteczność)   VS   Daniel Bronowski + – +
Bartek Wypych + – – (skuteczność)  VS  Mateusz Kozik (brak typów)
Tomek Kita + + – (skuteczność)     VS  Łukasz Królik – – –
Jan Zych – – – (4.33)(wyższy nietrafiony kurs)  VS   Dawid Musiał  – – – (3.02)
Rafał Kalinowski – – (brak trzeciego typu)  VS Pawel Befko + + – (skuteczność)              
Konrad Malarz + + + (skuteczność)  VS    Mateusz Skoti + – –
Patryk Dlugi Dlugaszek – – zwrot     VS    Adam Kotleszka – – + (skuteczność)
Przemysław Nowicki – – + (1.72)(wyższy kurs)
 
VS   Arek Kaczorowski – – + (1.50)
Piotr Troche (brak typów)    VS    Paweł Spyra + + + (skuteczność)
Andrzej Klimczuk – – +    VS  Konrad Siedem + + – (skuteczność)
Kamil Zieliński – – –    VS     Tomasz Kaźmierczak + + + (skuteczność)
Tomasz Bereźnicki – + + (1.88)   VS     Mateusz Świdwa + – + (2.17)(wyższy kurs)
Wojtek Mazurek (brak typów)  VS   Filip Kaczmarczyk (brak typów)
Bartek R. Yogi – + + (1.90)  VS   Karol Smętek – + + (1.97)(wyższy kurs)
Karol Ozga – + + (1.97)    VS    Kamil Kalinowski + + – (2.05)(wyższy kurs)          
Łukasz Kwiatkowski – + + (skuteczność)  VS   Damian Gabzdyl + (typy podane za późno)
Artur Sikorski – – +   VS   Samuel Witek + + – (skuteczność)
Piotr Chwirot – + – (skuteczność)  VS  Wojtek Anderko + – (podany kurs był zawyżony, u danego bukmachera wynosił 1.48)
Dawid Kot + + + (skuteczność)  VS  Marcin From + – –
Kamil Wojewodzic + – – (skuteczność)    VS   Dawid Bulanda (brak typów)
Przemysław Pokorski – – –    VS    Dawid Szmiglewski + + – (skuteczność) 
Adrian Niżnik (brak typów)    VS     Michał Błaszczyk (brak typów)
Paweł Abramczyk (brak typów)   VS    Dominik Cz – – – (skuteczność) 
Marcin Buszka (brak typów)    VS    Patryk Wojtaszek – – – (skuteczność) 
Marcin Pyl (brak typów)   VS   Wojtek Pszczółkowski + – – (skuteczność) 
Krystian Kruk (brak typów)    VS   Mateusz Mikulak + + – (skuteczność) 
Michał Konieczny + – + (skuteczność)   VS   Jakub Mądrzywołek – + –
Mariusz Mazur – (brak pozostałych typów)   VS    Dany Dbn – + + (skuteczność) 
Patryk Drężek (brak typów)   VS    Łukasz Rakoczy (brak typów)
Marcin Świątkowski + – –     VS   Jakub Waga + + – (skuteczność) 
Mateusz Suwalski + + + (skuteczność)    VS    Bartek Babiński + + –
Rafał Lonka + + + (skuteczność)*   VS   Sebastian Łabuda (brak typów)
Michał Popis – – – (skuteczność)   VS    Damian Ordowski (brak typów)
Mateusz Dzioba + + – (skuteczność)   VS    Kacper Nawojski – – –
Damian Majer – – +    VS    Tomasz Paweł Jankowski + + – (skuteczność) 
Jakub Opolski (brak typów)   VS    Krystian Dudek – – – (skuteczność) 
Tomasz Cykanowicz + + – (skuteczność)   VS    Tomek Dzida – – +
Igor Sprawka + + + (1.95)(wyższy kurs)  VS   Mateusz Musiał + + + (1.85)
Jaromir Maćkiewicz + – + (skuteczność)   VS  Krzysztof Białowąs (brak typów)
Marek Jamka (brak typów)    VS   Sylwester Jaworski + + – (skuteczność) 
Bartek Olszewski (brak typów)  VS   Kuba Piekło + + – (skuteczność) 
Wojciech Heczko + – –    VS    Tomasz Wietrzykowski – + + (skuteczność) 
Bartek Zdrenka – + +     VS    Daniel Bartkiewicz  + + + (skuteczność)*
Maciej Bartoszewski + + + (skuteczność)  VS  Bartek Teodorczyk – + –
Marcin Rybczyński (brak typów)  VS   Daniel Kołdyj (brak typów)
Mateusz Wantowski + + + (skuteczność)*   VS    Mateusz Kupczyński (brak typów)
Wojtek Brzeziński – + + (skuteczność)   VS   Wawrzyniak Adam (brak typów)
Michał Kołodyński + – –   VS     Daniel Inglot + + + (skuteczność)*
Korneliusz Kania + + – (1.81)   VS    Michał Błaszko + – + (2.10)(wyższy kurs)
Mateusz Guzicki (brak typów)   VS     Michał Zarzycki – + + (skuteczność) 
Supin Supin – + + (1.77)   VS     Kamil Wieczorek – + + (2.45)(wyższy kurs)
Laura Blanka Abreyan + + – (skuteczność)   VS  Dominik Wajs – – +
Kosma Miara + + + (skuteczność)  VS   Wacław Adamczyk – + +
Jana Jana Porkujan + + + (skuteczność)   VS  Remigiusz Grosch + – –
Kacper Wiśniewski – – – (skuteczność)     VS   Michał Kotowski (brak typów)
Agnieszka Sermak + – +   VS    Piotr Zak + + + (skuteczność) 
Sebastian Jakubiak + + + (skuteczność)    VS   Krystian Mazur (brak typów)
Damian Kowalczyk – – +     VS    Krystian Piekarski – + + (skuteczność) 
Wojciech Sosna + – –   VS  Tomasz Wachowicz + – zwrot (skuteczność) 
Marcin Zagórny + – + (2.05)(wyższy kurs)   VS    Paweł Śmiech + + – (1.82)
Daniel Romanowski – – –     VS     Daniel Tomaszewski + + – (skuteczność) 
Marcin Kuźnia + + – (skuteczność)  VS    Konrad Dudek – + –
Tomasz Mrzewa (brak typów)   VS    Patryk Leśniak + – – (skuteczność) 
Bartek Bigott + – +     VS      Kamil Wojdacz + + + (skuteczność)*
Krystian Sawicki + – –    VS    Krystian Luniak + + + (skuteczność) 
Tomek Głos + + + (skuteczność)   VS  Robert Opaliński – – +
Jan Kruczkowski + + –    VS    Paweł Skorupski + + + (skuteczność) 
Michał Flisiak + + + (skuteczność)*  VS     Jędrek Kępka + + zwrot
Dawid Kobierecki + – + (skuteczność)   VS    Michał Leśniak – + –

Tym razem również potrzebowaliśmy wyłonić kilku LL, było ich 5, jednym z nich jest Mateusz Musiał (+ + +) który odpadł w swojej parze trafiając wszystkie typy , drugą osobą jest Jędrek Kępka (+ + zwrot).
Poniższa tabelka przedstawia uczestników ktorzy trafili 2/3, o tym kto przechodzi dalej decyduje najwyższy trafiony kurs.

Kuba Cybulski + + –2,01
Agnieszka Sermak + + –1,97
Karol Ozga + + –1,97

Osobom niżej dziekujemy za udział w turnieju, widzimy się w kolejnej edycji.

Wacław Adamczyk + + –1,96
Bartek Bigott + + –1,92
Bartek R. Yogi + + –1,90
Bartek Zdrenka + + –1,90
Jan Kruczkowski + + –1,90
Daniel Bronowski + + –1,88
Tomasz Bereźnicki + + –1,88
Grzegorz Miernik + + –1,83
Paweł Śmiech + + –1,82
Korneliusz Kania + + –1,81
Marcin Nartowski + + –1,80
Kacper Wypych + + –1,80
Supin Supin + + –1,77
Ola Frączyk + + –1,72
Grzegorz Staniucha + + –1,65
Bartek Babiński + + –1,65
Michal Przybysz + + –1,59
Adrian Kaluga + + –1,54
Ireneusz R Rzepa + + –1,52


Komentarze z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Start turnieju 17 lutego o 22:00, wtedy też pojawi się pierwszy post do typowania. Kolejne daty będą odkrywane w kolejnych postach turniejowych.

Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu.

Typy są publikowane w komentarzach, bez konieczności grania ich za pieniądze.

Uczestnicy mają określoną liczbę godzin w każdej rundzie rozgrywek na podanie dokładnie 3 typów (bez analiz pisemnych).
Czytaj więcej
ROZWIŃ PEŁNY REGULAMIN TYPOWANIA:

  1. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne wydarzenia).
  2. Komentarze można dodawać oddzielnie (każdy typ jako nowy komentarz), a można też podać od razu 3 typy w jednym komentarzu.
  3. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, STS, Totolotek, ForBET, LVBET, E-Toto, Milenium, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan.
  4. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  5. W razie jeśli obaj bezpośredni rywale trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany kurs.
  6. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loosers. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
  7. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako gość.
  8. Jeśli typ zostanie rozliczony jako ZWROT (np w przypadku zakładów “bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz ma dwie opcje: a) podać kolejny typ, który zastąpi zwrot lub b) zostawić typ rozliczony po kursie 1,00 (który spełni podanie wymaganych 3 typów, natomiast nie będzie liczony ani na plus, ani na minus; w takim przypadku skuteczność będzie liczona z pozostałych 2 typów (0, 50 lub 100%).
  9. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie, zawyżenia kursu lub skorzystania z innego bukmachera. Ta zasada działa tylko w przypadku bezpośrednich rywali.
  10. Organizator może wykluczyć z turnieju “subkonta” (tj udział jednej osoby na dwóch różnych kontach)
  11. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie.
  12. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.