ZMIANY W REGULAMINIE TURNIEJU

Wciąż obowiązują istotne zmiany w regulaminie turnieju:
 1. Jeśli typ zostanie rozliczony jako zwrot (np. w przypadku zakładów “bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz musi podać kolejny typ, który zastąpi zwrot. Jeżeli go nie poda, zwrot będzie traktowany jak przegrana. 
 2. UWAGA! W przypadku zakładów ze zwrotem niemożliwe jest podanie zastępczego typu zanim zakończy się bieżące spotkanie!
 3. Niedozwolone jest kopiowanie typów przeciwnika. Skopiowany typ będzie traktowany jak brak typu.

Zmiany wynikają z faktu, że dzięki poprzednim zasadom można było trafić zaledwie jeden typ i mieć pewny awans – po Waszych sygnałach zrozumieliśmy, że powinno to wyglądać inaczej. Wychodzimy więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i od 4. rundy obowiązują nowe, zmienione zasady.

DO KIEDY TRZEBA DODAĆ SWOJE TYPY?

Ćwierćfinał potrwa od piątku (5 marca) godziny 20:00 do niedzieli (7 marca) godziny 23:59. Do tego czasu mecz musi się rozpocząć.

WYNIKI 1/8 FINAŁU

Pełne wyniki 1/8 finału razem z poszczególnymi typami znajdziecie TUTAJ.

Dodatkowo dorzucamy dotychczasowe statystyki naszych ćwierćfinalistów:

DRABINKA:

Przemek Sulir VS Krystian Luniak
Bartek Gaj VS Michał Wrona
Mateusz Wróblewski VS Robert Pawłowski
Michał Czarnecki VS Paweł Kurmin

REGULAMIN TYPOWANIA:

 1. Uczestnicy mają określoną liczbę godzin w każdej rundzie rozgrywek na podanie dokładnie 3 typów (bez analiz pisemnych).
 2. Typy publikujemy w komentarzach po zalogowaniu się na naszą stronę.
 3. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu.
 4. Podajemy tylko typy prematch (przedmeczowe).
 5. Niedozwolone jest kopiowanie typów przeciwnika. Skopiowany typ będzie traktowany jak brak typu.
 6. Komentarz z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ dodany po czasie będzie traktowany jak brak typu – w takim przypadku należy podać za niego inny.
 7. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne wydarzenia).
 8. Komentarze można dodawać dowolnie: Każdy typ jako oddzielny komentarz, dozwolone jest też podanie wszystkich trzech w jednym komentarzu
 9. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, Totolotek, ForBET, LVBET, Etoto, STS, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan, Noblebet. Nie dodajemy typów z Superofert czy Matchday Boostów. 
 10. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej). Wyjątkiem jest sytuacji, w której obaj gracze trafią 0/3 – wtedy o przejściu dalej zdecyduje najwyższy nietrafiony kurs.
 11. W konkursie obowiązuje opisana powyżej zasada Lucky Loser. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
 12. Jeśli typ zostanie rozliczony jako ZWROT (np w przypadku zakładów „bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz musi podać kolejny typ, który zastąpi zwrot. W przeciwnym razie zwrot będzie traktowany jako przegrana.
 13. W przypadku zakładów ze zwrotem (np bez remisu, strzelec gola) niemożliwe jest podanie zastępczego typu zanim zakończy się bieżące spotkanie.
 14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie.
 15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator. W razie konieczności, skontaktuj się z nami na Messengerze

TERMINARZ

VII runda – ćwierćfinał: 5 marca 20:00 – 7 marca 23:59 (piątek – niedziela)
20 godzin przerwy
VIII runda – półfinał: 8 marca – 11 marca (poniedziałek – czwartek)
20 godzin przerwy
IX runda – finał i o 3. miejsce: 12 marca – 14 marca (piątek – niedziela)