Sezon zimowy w skokach narciarskich rozpoczął się już na dobre wczorajszym konkursem w Niżynym Tagile, który wygrał Niemiec Karl Geiger. Zawody Pucharu Świata potrwają aż do końca marca, a to z kolei jest dobrą okazją do obstawiania i przygotowywania kuponów zawierających zakłady na tę dyscyplinę. Z ofertą promocyjną na nowy sezon w skokach narciarskich wystartował bukmacher Fortuna.

Polacy zawiedli w pierwszym konkursie sezonu

W pierwszym konkursie w Niżnym Tagile nie powiodło się zbytnio naszym skoczkom. Polacy z wyłączeniem Kamila Stocha mocno rozczarowali. Stoch, który po pierwszej serii skoków był na odległej 20 pozycji, za sprawą niesamowitego skoku w drugiej serii awansował aż na 5 pozycję. Jako jedyny Polak zakończył on rywalizację w pierwszej 10 konkursu.

Sprawdź nasz ranking bukmacherów.

Po rozczarowujących skokach naszych reprezentantów tylko Dawid Kubacki i Kamil Stoch awansowali do drugiej serii konkursu. Jakub Wolny, Piotr Żyła i Andrzej Stękała, wbrew prognozom mocno zawiedli i nie udało im się zapunktować w pierwszym konkursie tego sezonu. Dzisiaj o godzinie 16 rozpocznie się drugi konkurs w Niżnym Tagile. Mamy nadzieję, że tym razem nasi reprezentanci poradzą sobie dużo lepiej.

zasady-promocji-fortuna-skoki-narciarskie

Promocja Fortuny obejmuje wszystkie dni konkursowe w sezonie zimowym. Zaliczają się do niej kupony prematch, które zawierają przynajmniej jeden zakład z oferty na skoki narciarskie. Minimalna stawka kuponu to 10 zł. Wygrane kupony mają szansę wziąć udział w losowaniu nagród. Bonusy w postaci punktów FKP otrzymają autorzy najdłuższych, wygranych kuponów spełniających warunki promocji. Bukmacher posiada także kod promocyjny Fortuna. Gracze powinni się z nim zapoznać, chcąc skorzystać z bonusu powitalnego.

warunki-promocji-fortuna-skoki-narciarskie

[blok_bonus]