Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Obstawianie wirtualnej piłki nożnej, koszykówki, czy siatkówki staje się coraz częstszym zjawiskiem na polskim rynku bukmacherskim. Tendencję tę zauważyli legalni bukmacherzy – praktycznie wszyscy mają już w swojej ofercie popularne wirtuale. Z tego powodu specjalną grudniową promocję przygotował bukmacher Fuksiarz.

Wirtualna rzeczywistość lepsza od normalnej?

Nie każdy gracz, a w szczególności ci starsi, wie jednak czym są rzeczone wirtuale i dlaczego ich obstawianie może przynieść wiele korzyści. Są to w uproszczeniu generowane losowo zdarzenia. Przypominają wyglądem gry komputerowe, z tym że to nie my gramy zawodnikami czy jedziemy samochodem – odpowiada za to system. Wpływa to na większą losowość tego typu zdarzeń. Mimo to są one w jakimś stopniu oparte na statystykach, a poza tym zasady typowania są już bardzo zbliżone do tradycyjnych zakładów. Transmisje meczów piłki nożnej, siatkówki czy przykładowo tenisa to wybór najciekawszych sytuacji ze spotkania, gdyż mecze trwają za długo. Jednak jeśli chodzi o wyścigi, to gracz może oglądać je w całości.

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Wirtualne sporty to dobra okazja na obstawianie, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy brakuje wydarzeń sportowych. Duży wzrost zainteresowania tego typu zakładami nastąpił w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Plusem takich zakładów jest również to, że można je typować całą dobę, siedem dni w tygodniu. W ciągu jednego dnia rozgrywanych jest nawet  kilkaset spotkań. Do rozstrzygnięć dochodzi szybko, a gracz może całość śledzić na żywo.

zasady-promocji-fuksiarz

Promocja Fuksiarz trwa w dniach 20-24.12. Obstawiając zakłady wirtualne, zostaniemy w tych dniach uwzględnieni w rankingu. Im więcej trafionych zakładów, tym więcej punktów. Nie ma żadnych warunków co do stawki, czy minimalnych kursów zdarzeń. Dla najlepszych graczy z rankingu bukmacher przewiduje nagrody w postaci freebetów. Ma on w swojej ofercie także bonus powitalny Fuksiarz, z którym warto się zapoznać.

warunki-promocji-fuksiarz

[blok_bonus]