12.10 o godzinie 20:45 Polacy rozegrają jeden z najważniejszych meczów w 2021 roku. Rywalem będą Albańczycy, którzy w tabeli eliminacyjnej znajdują się nad Polakami z jednym punktem więcej. Spotkanie rozgrywane będzie w Tiranie, a przeciwnik znajduje się w dobrej dyspozycji, więc o zwycięstwo nie będzie łatwo. Promocję na tę okazję przygotował bukmacher Betfan.

POLSKA GUUUROM. W BETFAN POKONUJEMY ALBANIĘ

Albania w formie trudnym rywalem

W poprzednim starciu z Albańczykami Polacy wygrali aż 4:1. Wynik może być jednak nieco mylący, ponieważ to nasi rywale wykreowali sobie dużo więcej sytuacji bramkowych i byli stroną przeważającą. Polacy byli jednak tego wieczoru skuteczniejsi i ten właśnie aspekt gry może okazać się kluczowy we wtorkowym pojedynku.

Polacy według legalnych bukmacherów są faworytem tego starcia. Za naszymi przemawia także historia pojedynków z Albanią, z którą przegraliśmy zaledwie raz i to w 1953 roku. Mimo to nie należy lekceważyć tego rywala, który w ostatnim czasie dwukrotnie wygrał z faworyzowanymi Węgrami, nie tracąc przy tym bramki. Zapowiada się zatem niezwykle trudny i zacięty bój.

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa w dniach 11.10-12.10 do godziny 20:45. Aby się na nią załapać, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, a jego kurs minimalny wynosi 5.50. Na kuponie musi znaleźć się typ na wygraną Polski z Albanią z tego linku. Dokładna stawka kuponu to 99 zł. Przy spełnieniu tych warunków zdarzenie na mecz Albania – Polska zostanie automatycznie rozliczone jako wygrane. Pamiętajcie także o skorzystaniu z bonusu powitalnego Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]