Bukmacher Betfan powraca do nas ze swoją cykliczną promocją, która zyskała spore uznanie wśród graczy. Wystarczy wziąć w niej udział, żeby wygrać atrakcyjne boosty kursów na najciekawsze wydarzenia sportowe w marcu. Od piątku do niedzieli pojawi się sześć podwyższonych kursów, które będziemy mogli wykorzystać na naszych kuponach. Koniecznie zapoznajcie się z najnowszą promocją Betfan. 

Wystrzelone kursy w Betfan

Promocja „7 wyzwań” w Betfan cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i była chwalona przez graczy. Polegała na wykonywaniu kolejnych zadań związanych z obstawianiem kuponów na piłkę nożną, a w zamian oferowała atrakcyjne freebety dla aktywnych użytkowników. Jednakże bukmacher postanowił urozmaicić swoją ofertę i wraca do nas z inną ofertą promocyjną. W jej ramach możemy wykorzystać zboostowane kursy na zbliżające się wydarzenia sportowe. A tych w marcu nie brakuje. Przede wszystkim czekają nas spotkania rewanżowe w ⅛ finału Ligi Mistrzów. Najlepsze drużyny w Europie walczą o awans do ćwierćfinałów, w których gra już absolutna elita. We wtorek poznamy dwóch pierwszych uczestników tej fazy rozgrywek. Bliżej tego są Benfica i Borussia Dortmund. 

Sprawdźcie też nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Nie samą piłką nożną jednak człowiek żyje. W Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych Polskę reprezentują Industria Kielce i Wisła Płock. Pierwsza z nich wywalczyła już prawo do gry w ścisłych finałach. Nafciarze natomiast o to prawo powalczą najpierw w ⅛. z Nantes. Wciąż wiele emocje towarzyszą również rozgrywkom w TOP 5 ligach europejskich, a naszą uwagę przykuwa również rywalizacja w NBA. Sezon zasadniczy zbliża się już ku końcowi, a niedługo poznały skład play offów. Na te wydarzenia sportowe bukmacher Betfan również oferuje darmowe typy bukmacherskie, które można znaleźć w zakładce „Typy Dnia”. Nie zapomnijcie również sprawdzać typów przygotowanych przez naszych redaktorów. Znajdziecie je w aktualnościach. 

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Promocja Betfan trwa w dniach 03.03-05.03 do godziny 21:00. W ramach Promocji gracz zyskuje możliwość uzyskania informacji o Ukrytych Boostach na poszczególne wydarzenia sportowe. Aby zagrać kupon z podwyższonym kursem, gracz musi odkryć kartę Boosta na stronie Promocji, a następnie przejść do wydarzenia i dodać je do kuponu. Każdy w ten sposób może uzyskać dostęp do aż sześciu boostów kursu. Naturalnie wcześniej należy posiadać u bukmachera konto. A najlepiej założyć je z naszym kodem promocyjnym Betfan. Wówczas uzyskacie możliwość dostępu do bonusu powitalnego, na który składa się wiele korzystnych atrakcji.

Warunki promocji Betfan