Kończy się lato, ale sportowe emocje dopiero się rozkręcają! Wrzesień przynosi nam wiele ciekawych wydarzeń, jak mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata, tenisowy US Open czy Mistrzostwa Europy w siatkówce. W każdym z nich możemy oglądać naszych reprezentantów, więc warto śledzić wyniki i trzymać kciuki za naszych. Bukmacher Totalbet przygotował ciekawą ofertę promocyjną, która pomoże jeszcze lepiej przeżywać emocje początku września.

Wrześniowe freebety! 9 x 25 PLN

W eliminacja Mistrzostw Świata w piłce nożnej nasza reprezentacja rozegra 3 mecze. Na początek czeka nas pojedynek z Albanią, następnie z wyjazd do San Marino, a na koniec, 8 września, przyjmiemy na Stadionie Narodowym najtrudniejszego przeciwnika naszej grupy, czyli Anglię.

US Open to jeden z najważniejszych tenisowych turniejów na świecie. Rozgrywany w nowojorskim Queens turniej jest zaliczany do Wielkiego Szlema. W tym prestiżowym turnieju przystąpili także Polacy na czele z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem. Nasi tenisiści mają ogromne ambicje i wymieniani są przez legalnych bukmacherów w szerokim gronie faworytów do triumfu na twardych kortach USTA Billie Jean King National Tennis Center.

Trzecie znaczące wydarzenie początku września to oczywiście Mistrzostwa Europy w siatkówce. Nasi reprezentacji zapewne będą chcieli zmazać plamę po kiepskim występie w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Turniej rozgrywany jest w 4 krajach – w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii. Polacy zmagania grupowe rozegrają w Krakowie. Jesteśmy więc gospodarzami, więc oczekiwania są jeszcze większe. Czy uda się zdobyć medal?

Promocja Totalbet trwa od 1.09 do 9.09 Aby wziął udział w promocji należy oczywiście mieć konto u tego bukmachera. Poza tym wystarczy jedynie stawiać codziennie minimum jeden kupon ze stawką minimalną 100 zł. Na kuponie muszą być chociaż 4 zdarzenia, z kursem 1.20 każde. Jedynym  ograniczeniem jest to, że wśród typowanych zdarzeń nie może być esporu i virtuali. Freebet zostanie przyznany każdego dnia trwania promocji za każdy pierwszy kupon spełniający powyższe wymagania i pojawi się na koncie gracza w ciągu 48 godzin. Freebety można wykorzystać w ciągu 48 godzin na dowolne zdarzenia, jeśli całkowity kurs kuponu solo lub AKO wynosi min. 2.00. Jeśli nie masz konta, a chcesz skorzystać z promocji warto założyć konto i otrzymać także bonus powitalny od Totalbet.

[blok_bonus]