Rankingi dla sportowców są wyznacznikiem ich formy i drogi jaką pozostaje jeszcze odbyć, aby znaleźć się na szczycie. Dla bukmachera Totalbet rankingi stworzone są po to by wygrywać i nie inaczej jest tym razem. W związku z najnowszą promocją na tenis obstawiając US Open mamy szansę na otrzymanie aż 2000zł! Aby to osiągnąć musimy jednak zwyciężyć w tygodniowym rankingu graczy Totalbet.

Ranking US Open. Gotówka dla najlepszych

Nowojorski US Open jest jednym z najważniejszych tenisowych turniejów na świecie, w którym udział biorą najlepsi z najlepszych. Do rywalizacji na kortach w Queens przystępują także Polacy na czele z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem. Nasi tenisiści mają ogromne ambicje i wymieniani są przez legalnych bukmacherów w gronie faworytów do triumfu. Iga i Hubert swoje pojedynki rozpoczną 31.08 we wtorek.

Z turnieju odpadli już niestety Magda Linette i Kamil Majchrzak. Polka prowadziła już z wyżej notowaną Cori Gauff 1:0 w setach, ale finalnie przegrała. Kamil Majchrzak również urwał jednego seta faworytowi tego pojedynku – Emilowi Ruusuvuoriemu, jednak to Fin zwyciężył 3:1. Pozostaje nam zatem trzymać mocno kciuki za pojedynki Igi Świątek z Jamie Loeb i Huberta Hurkacza z Jegorem Gierasimowem.

 

Promocja Totalbet trwa od 30.08 – 5.09 i wymaga postawienia na kuponie przynajmniej jednego zdarzenia na US Open. Im więcej meczów wytypujemy, tym więcej punktów do rankingu otrzymamy. Dla zwycięzcy tygodniowego rankingu przeznaczona jest nagroda w wysokości 2000 zł. Zaczynając przygodę z tym bukmacherem nie zapomnijcie skorzystać z bonusu powitalnego Totalbet.

[blok_bonus]