Najsilniejsza liga koszykarska świata oficjalnie już wystartowała. Jest to wspaniała okazja do zagrania ciekawych kuponów i poprawienia stanu swojego portfela. Świadomość tego ma bukmacher Totalbet, który na okazję sezonu 2021/22 NBA przygotował promocję.

RANKING NBA

Lakersi rozczarowaniem początku sezonu

Po kilku meczach za niespodziankę można uznać kiepską formę ekipy Los Angeles Lakers. Jeziorowcy przed sezonem według legalnych bukmacherów byli pewniakiem do mistrzostwa. Zbudowali oni skład pełen największych gwiazd NBA, jednak widać, że wciąż brakuje im zgrania. Po 3 meczach bilans Lakersów to zaledwie 1-2, a kłótnie boiskowe Davisa i Howarda dobitnie wskazują, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Fantastyczny start w nowy sezon zanotowały ekipy Golden State Warriors i Charlotte Hornets. Oba zespoły wygrały wszystkie 3 mecze i zaprezentowały kibicom cały arsenał interesujących zagrań i kombinacji. W dobrej dyspozycji fizycznej jest Stephen Curry, który za sobą ma już okres pełen kontuzji i urazów. Lider Golden State co mecz rzuca ponad 20 punktów, a jego dobra postawa wpływa pozytywnie na cały zespół.

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet obejmuje czas 25.10 – 31.10. Ma ona charakter rankingu, w którym im więcej kuponów na NBA stawiamy, tym więcej punktów w przypadku pozytywnych rozliczeń możemy otrzymać. Kupony muszą zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na NBA. Pula nagród to nawet 1000 zł! Grając nie zapominajcie o bonusie powitalnym Totalbet.

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]