[blok_bonus]

21 lipca do rywalizacji o europejskie puchary włączy się Raków Częstochowa. Wicemistrz Polski z racji zdobycia krajowego pucharu w zeszłym sezonie weźmie udział w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy dopiero od drugiej rundy. W niej zameldowały się już Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk, które uporały się ze swoimi rywalami. Bukmacher Totalbet oferuje nam unikalny kurs na wygraną Rakowa w meczu z FC Astaną – aż 100.00. Jest to część bogatego pakietu powitalnego, jaki w swojej ofercie posiada ten bukmacher. O szczegółach możecie przeczytać poniżej. 

Raków powalczy o awans z Kazachami

Pierwszym rywalem Rakowa Częstochowa w drodze do Ligi Konferencji Europy będzie FC Astana, czyli wicemistrz Kazachstanu. W zeszłym sezonie drużyna prowadzona przez Marka Papszuna była o krok od awansu. Zabrakło trochę szczęścia i goli, a kwalifikację do turnieju wywalczył wówczas KAA Gent. Trzymamy kciuki, żeby w tym roku Raków zaprezentował się lepiej i wywalczył upragniony awans do europejskich pucharów. Byłby to niewątpliwie historyczny sukces drużyny, która dopiero kilka sezonów temu wyrosła na jedną z najsolidniejszych drużyn w PKO BP Ekstraklasie. Ogromna w tym zasługa właśnie trenera Papszuna, który w ubiegłym sezonie kuszony był już przez Legię Warszawa. 

Sklasyfikowani w rankingu bukmacherzy większe szanse na awans dają drużynie z Polski. Astana jest drużyną, której przytrafiają się wpadki, jak choćby czerwcowy mecz z Aktobe, który przegrała aż 1:4. Raków jest drużyną nieporównywalnie nawet bardziej wartościową, biorąc pod uwagę jakość składu, a także budżet. Każdy inny wynik tego dwumeczu zostanie w Polsce odebrany jako ogromne rozczarowanie. Piłkarze Papszuna dobrze weszli w sezon. Zdobyli Superpuchar Polski po wygranej nad Lechem Poznań 2:0, a na inaugurację rozgrywek Ekstraklasy 2022/23 wygrali 1:0 z Wartą Poznań na własnym stadionie. Liczymy teraz, że podtrzymają tę dobrą passę i wygrają w dwumeczu z FC Astaną. 

zasady-promocji-totalbet

Na bonus powitalny Totalbet składa się wiele pomniejszych bonusów i atrakcji. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjny jest podwyższony kurs na wygraną którejkolwiek z drużyn w spotkaniu Rakowa Częstochowa z FC Astaną. Podwyższony kurs na Raków wynosi 50.00, natomiast na Astaną aż 100.00. Żeby z niego skorzystać, należy zarejestrować się na stronie bukmachera z kodem TOTALKURS. Następnie trzeba dokonać depozytu na min. 50 zł i zagrają za dokładnie taką kwotę pierwszy kupon. Następnie będziemy mieli już możliwość postawienia za 2 zł na wygraną Rakowa z FC Astaną. W przypadku trafienia otrzymamy regularną wygraną, a także bonus w postaci wygranej z kursem 50.00 lub 100.00.

warunki-promocji-totalbet