Już w najbliższą środę rozegrany zostanie finał Ligi Europy pomiędzy Eintrachtem Frankfurt i Glasgow Rangers. Zapowiada nam się starcie dwóch nieustępliwych i grających wyjątkowo bezkompromisowo drużyn. W przekroju całego turnieju zdecydowanie były najlepsze, odprawiając po drodze naprawdę silnych rywali. W finale będzie jednak tylko jeden zwycięzca. Nie możemy się już doczekać tego pojedynku podobnie jak bukmacher Totalbet, który na tę okazję przygotował promocję. Dzięki niej będziemy mieli możliwość obstawienia tego meczu z kursem aż 30.00!

Obie drużyny przeszły długą drogę

Mało kto spodziewał się, że Eintracht Frankfurt wyeliminuje w ćwierćfinale FC Barcelonę i stać go będzie na awans do kolejnej rundy. Zwłaszcza że Orły w lidze prezentowały się miernie i nic nie wskazywało na to, żeby mieli jakiekolwiek argumenty przemawiające za ich zwycięstwem. Podopieczni Olivera Glasnera pokazali jednak prawdziwą wolę walki i pokonali Blaugranę na Camp Nou. Ich kibice także dali dowód swojej miłości do klubu, kiedy tłumnie przybywali do Barcelony na spotkanie. Ich doping był tak żywy, że przyćmił entuzjastów Dumy Katalonii zgromadzonych tego dnia na stadionie. W finale doping wiernych kibiców będzie potrzebny Eintrachtowi jak nigdy. Mimo że najlepsi bukmacherzy to w nim upatrują faworyta tego meczu.

Sprawdź najlepsze bonusy bez depotyzu!

Rangersi do finału doszli, tocząc ciężkie boje z najlepszymi niemieckimi drużynami. Najpierw odprawili Borussię Dortmund, w półfinale okazali się lepsi od RB Lipsk, a w finale rozgrywek znów przyjdzie im się zmierzyć z ekipą z Bundesligi. W teorii Eintracht jest najniższej notowany z wymienionych wyżej ekip. W praktyce udowodnił, że stać go na wygrywanie z najlepszymi. Orły grają twardo, do czego przyzwyczajeni są piłkarze Glasgow Rangers. W tym sezonie nie udało im się co prawda zdobyć mistrzostwa Szkocji, które padło łupem Celticu Glasgow, ale mają jeszcze szansę na zdobycie zarówno pucharu Szkocji, jak i Ligi Europy. Sukces w tych rozgrywkach na pewno osłodziłby im gorycz utraty tytułu mistrzowskiego na rzecz największego rywala. 

zasady-promocji-totalbet

Aby wziąć udział w promocji Totalbet, należy zarejestrować się u bukmachera z kodem TOTALKURS. Dzięki niemu zyskamy możliwość odebrania różnych bonusów, jak choćby bonus od depozytu, czy bezpieczny zakład. Najważniejsze jest jednak to, że bukmacher oferuje nam możliwość obstawienia zwycięzcy finału Ligi Europy z kursem 30.00. Maksymalna kwota, jaką możemy na to przeznaczyć, to 4 zł. W przypadku trafienia otrzymamy regularną wygraną i dodatkową gotówkę, za wygraną z kursem 30.00. Więcej szczegółów w regulaminie promocji bukmachera.

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]