1 czerwca Polska zmierzy się z Walią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Smoki będą pierwszą reprezentacją, z którą biało-czerwonym przyjdzie zawalczyć w grupie 4. Będzie to dobry sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Katarze. Z Walią nasza reprezentacja nie walczyła już od wielu lat. Na okazję tej promocji ofertę promocyjną przygotował bukmacher Totalbet. W jej ramach będziemy mogli obstawić ten mecz z kursem 25.00.

Polska zagra z Walią pierwszy raz od 13 lat

Ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski przyniosło kibicom wiele radości. Biało-czerwoni wygrali wówczas 2:0 ze Szwecją i zapewnili sobie w ten sposób udział w Mistrzostwach Świata, które w listopadzie odbędą się w Katarze. W spotkaniu z Walią prawdopodobnie zobaczymy na boisku wielu zmienników, a Czesław Michniewicz będzie testował nowe rozwiązania taktyczne. Będą one niezbędne do osiągnięcia sukcesu na mundialu. Podczas Mistrzostw Świata w Katarze Polacy zmierzą się w grupie z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. To rywale, z którymi nasza reprezentacja nie gra zbyt często. Odpowiednie przygotowanie taktyczne do tych meczów jest zatem obowiązkiem.

Walijczycy nie są jeszcze pewni udziału w mundialu. Czekają oni w finale baraży na zwycięzcę pary Ukraina – Szkocja. Mecz z powodu stanu wojennego u naszych wschodnich sąsiadów został przełożony i rozegrany zostanie 1 czerwca. Jego rezultat rozstrzygnie, która z drużyn zmierzy się ze Smokami o awans na Mistrzostwa Świata. Faworytem najlepszych bukmacherów jest reprezentacja Szkocji. Ma to naturalnie związek z problemami Ukraińców z rozgrywaniem meczów, czy odpowiednim przygotowaniem do tego starcia. Niektórzy rekomendowali wręczenie Ukrainie dzikiej karty, jednak takie rozwiązanie odrzucił tamtejszy związek piłkarski. Niechętny temu rozwiązaniu był także Andrij Szewczenko, który pełni funkcję trenera tamtejszej reprezentacji.  

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem Totalkurs. Następnie należy zagrać kupon na wygraną Polski w meczu z Walią, za maksymalną stawkę 4 zł. W przypadku trafienia otrzymamy regularną wygraną, a także wygraną pomnożoną przez kurs 25.00, która trafi na konto bonusowe. Oprócz tego bukmacher oferuje jeszcze inne bonusy, jak freebety, czy atrakcyjny bonus od depozytu, które włączone zostały w promocje. O ich szczegółach przeczytać możecie w regulaminie promocji. Poza tym możecie podczas rejestracji skorzystać także z naszego kodu promocyjnego Totalbet. Zapewnia to dostęp do równie atrakcyjnego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]