Mało który mecz generuje w Niemczech tak wielkie emocje, jak Derby Zagłębia Ruhry. Pojedynki Borussi Dortmund z Schalke Gelsenkirchen od lat obfitują w wiele zwrotów akcji i pięknych bramek, choć w ubiegłym roku z powodu spadku drugiej z ekip ich zabrakło. Wystarczył jeden sezon, żeby Czeladnicy awansowali do Bundesligi, dzięki czemu znów możemy być świadkami derbów. Na okazję tego pasjonującego spotkania promocję przygotował bukmacher Totalbet. Dzięki niej zyskamy możliwość obstawienia spotkania z unikalnym kursem. Szczegóły poniżej. 

Kurs 100.00 na zwycięzcę meczu Borussia Dortmund – Schalke

Gorzką pigułką dla Borussi Dortmund była ostatnia porażka ligowa z RB Lipsk. Dortmundczycy przegrali aż 0:3 z rywalem, który dopiero co zmienił trenera i miał problemy z punktowaniem w Bundeslidze. Goście wyglądali w Lipsku fatalnie. Dość powiedzieć, że Borussia nie oddała nawet jednego celnego strzału na bramkę rywali. To fatalna statystyka. Z tego też powodu, a także kolejnej porażki jaka nadeszła w meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City, podopieczni trenera Terzicia nie będą przystępowali do Derbów Zagłębia Ruhry w zbyt dobrych humorach. Po sześciu kolejkach BVB zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli ligowej, choć do lidera traci jak na razie jedynie dwa punkty. Szansę na poprawę swojego dorobku będzie miała już w sobotę o godzinie 15:30. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele darmowych typów bukmacherskich

Niemałym szokiem dla kibiców Schalke był w zeszłym sezonie spadek z Bundesligi. Drużyna prezentowała się jednak fatalnie i nie zasługiwała, by dalej grać w najwyżej klasie rozgrywkowej. Zaledwie po roku Czeladnicy znów grają w Bundeslidze, choć trudno stwierdzić, czy uda im się w niej utrzymać. Różnica poziomów między pierwszą a drugą ligą jest na tyle duża, że beniaminkom ciężko jest w pierwszym sezonie rywalizować z innymi drużynami jak równy z równym. Nie inaczej jest z Schalke. Drużyna wygrała na razie tylko jedno spotkanie i zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli. Statystyki ostatnich spotkań z Borussią Dortmund przemawiają zdecydowanie na korzyść gospodarzy sobotniego meczu. Schalke wygrało tylko jedno z poprzednich pięciu spotkań. Legalni bukmacherzy jako wyraźnego faworyta wskazują właśnie Borussię.

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się u bukmachera z kodem promocyjnym TOTALKURS i zaakceptują zgody marketingowe. Następnie należy dokonać depozytu na minimum 50 zł i zagrać kupon z maksymalnie trzema zdarzeniami. Drugi kupon może już zostać postawiony na spotkanie Borussii Dortmund z Schalke Gelsenkirchen. Postawić można maksymalnie złotówkę na jego zwycięzcę. W przypadku trafienia, oprócz regularnej wygranej otrzymamy także wygraną z kursem unikalnym 100.00. Nie podlega ona przymusowemu obrotowi – trafi bezpośrednio na konto gracza. 

warunki-promocji-totalbet