Anglicy w tej edycji Ligi Narodów pokazali się z fatalnej strony, a nastroje przed Mistrzostwami Świata w Katarze są nie najlepsze. Lwy Albionu spadły już z dywizji A, choć do rozegrania mają jeszcze mecz z Niemcami. Naszym zachodnim sąsiadom również przytrafiła się w poprzednim spotkaniu poważna wpadka, kiedy to przegrali z Węgrami na własnym stadionie 0:1. Można zatem powiedzieć, że w poniedziałek wieczorem obejrzymy starcie dwóch drużyn, które mają wiele do udowodnienia. 

Kurs 100.0 na zwycięzcę meczu Anglia – Niemcy

Dawno już nie widzieliśmy Anglików w tak fatalnej formie. W tej edycji Ligi Narodów jest to jeden z dwóch zespołów, które nie zdobyły bramki z otwartej gry. Drugim jest San Marino. Wiele to mówi o obecnej formie podopiecznych Garetha Southgate’a. Drużyna pozbawiona jest życia i woli walki, a piłkarze ofensywni nie dają zbyt wielu opcji z przodu. W meczu z Włochami kompletnie nie szło, jednak szkoleniowiec zdecydował się tylko na dwie zmiany. Jasno wskazuje to, że trener nie miał nawet pomysłu na to, jak odwrócić losy tego starcia. Zdecydowanie źle to wróży przed mundialem w Katarze, na który wicemistrzowie Europy mieli jechać jako jeden z faworytów. Tak jeszcze do niedawna uważali najlepsi bukmacherzy

Węgrzy w tej edycji Ligi Narodów aż dwukrotnie postawili się Niemcom, pokazując jednocześnie ich braki w ofensywie. Reprezentacja o tak szerokim i głębokim składzie pełnym gwiazdy powinna na tle niżej notowanego rywala zaprezentować się zdecydowanie lepiej. Przed mundialem Hansi Flick ma o czym myśleć. Słabo wygląda wiekowy już Thomas Mueller, który w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach jak na razie zanotował tylko jedno trafienie. Nie do końca dobrze przebiegała również współpraca na linii Gnabry – Werner – Sane. Niemcy dysponują piekielnie szybkimi zawodnikami w przodzie, jednak nie umieją jeszcze dobrze wykorzystywać ich potencjału. Przeciwko Anglikom, którzy są w poważnym kryzysie, może to jednak wreszcie zacząć funkcjonować. Darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie znajdziecie na naszej stronie internetowej. 

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet skierowana jest do nowych graczy, którzy zarejestrują u bukmachera konto z kodem TOTALKURS. W następnej kolejności należy dokonać depozytu i postawić pierwszy kupon z maksymalnie trzema zdarzeniami za stawkę przynajmniej 50 zł. W ten sposób, nawet gdy okaże się on przegramy, bukmacher zwróci nam stawkę. Następnie drugi kupon musimy postawić na zakład solo na zwycięzcę meczu Anglia – Niemcy. Maksymalna stawka to 1 zł. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymamy wygraną w wysokości 100 zł bez konieczności obrotu nią w celu wypłacenia.

warunki-promocji-totalbet