O tym, że Ekstraklasa potrafi zaskakiwać swoimi wynikami, przekonywać nikogo nie trzeba. Zaskakujące rezultaty i kuriozalne bramki to chleb powszedni fanów naszej rodzimej ligi. Dlatego też niektórzy rezygnują z grania jej na kuponach. Aby odwrócić tę tendencję, ofertę promocyjną przygotował bukmacher Superbet. Można w niej wygrać Jackpot w wysokości 25 tysięcy złotych!

SUPERGAME JACKPOT

Ekstraklasa po staremu

Po 7 kolejkach Ekstraklasy, strefa spadkowa prezentuje się następująco. Na ostatnim miejscu z 3 punktami znajduje się Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Drugi od końca jest Górnik Łęczna z oczkami, natomiast na 16 miejscu znajduje się… Legia Warszawa. Raczej nie tak przewidywali to najlepsi bukmacherzy. Stołeczny klub po 5 rozegranych meczach ma na koncie zaledwie 6 punktów i jest daleki od obrony tytułu mistrzowskiego. Taki stan rzeczy podyktowany jest jednak 2 zaległymi meczami i walką w eliminacjach do rozgrywek Ligi Europy.

Stawce przewodzi obecnie Lech Poznań, który w tym sezonie ma aspiracje na mistrzostwo. Podopieczni Maciej Skorży prezentują futbol ofensywny, co odzwierciedlają ich statystyki. 13 bramek strzelonych i zaledwie 5 straconych to bardzo dobry bilans. Jeśli Kolejorzowi uda się utrzymać tak wysoką formę do końca rozgrywek, niewykluczone, że będzie on w stanie sięgnąć po tytuł mistrzowski.

Zasady gry Superbet Jackpot

Promocja bukmachera Superbet trwa od 13.09. Składa się ona z rund, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Aby wziąć udział w promocji, gracz musi zalogować się na dedykowanej stronie „SuperGame Jackpot” na stronie internetowej organizatora i odpowiedzieć na znajdujące się tam pytania. Termin na udzielenie odpowiedzi będzie zawsze widoczny na stronie. Gwarantowana suma nagród w każdej rundzie wynosi 25 050 zł i zostanie ona wypłacona w formie gotówki, która nie wymaga obrotu.

Gwarantowana pula nagród zostanie podzielona według następujących kryteriów:

1. Za poprawnie udzieloną odpowiedź na co najmniej 2 pytania zostanie przyznana łączna pula w wysokości 8 350 zł w gotówce, do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 2 pytania;

2. Za poprawnie udzieloną odpowiedź na co najmniej 3 pytania zostanie przyznana łączna pula w wysokości 8 350 zł w gotówce, do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 3 pytania;

3. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na 4 pytania, zostanie przyznana łączna pula w wysokości 8 350 zł w gotówce, która zostanie równo podzielona między Uczestników, którzy udzielili 4 poprawnych odpowiedzi.

Pamiętajcie, że bukmacher w swojej ofercie ma również bonus powitalny Superbet. Składa się na niego m.in. wysoki cashback i bonus od depozytu.

[blok_bonus]