Fani piłki nożnej muszą wyjątkowo cierpieć w czerwcu i lipcu, gdy najsilniejsze ligi europejskie mają przerwę między sezonową, a piłkarze cieszą się zasłużonym odpoczynkiem. Emocji związanych z futbolem jest teraz jak na lekarstwo, nie oznacza to jednak, że nie ma komu kibicować, ani co obstawiać. Czerwiec to zdecydowanie miesiąc dla siatkówki. Wróciły rozgrywki Ligi Narodów, w których świetnie spisują się biało-czerwoni. Promocję na okazję tych rozgrywek przygotował Superbet.  

Siatkówka sportem narodowym Polaków

Reprezentacja Polski w siatkówce jak na niemal każdej większej imprezie jest faworytem rozgrywek Ligi Narodów. Biało-czerwoni znakomicie weszli w turniej, wygrywając pięć z sześciu pierwszych meczów. Jedynym pogromcą Polaków do tej pory okazali się dość niespodziewanie Włosi, którzy w odmłodzonym składzie nie byli faworytem legalnych bukmacherów, ale wygrali z nami 3:1. Poza tym feralnym spotkaniem Polska wygrała kolejno z: Argentyną, Bułgarią, Francją, Brazylią i Kanadą. Zdecydowanie największe wrażenie zrobiły pewne wygrane z Trójkolorowymi i Canarinhos, obydwie po 3:1. 

W składzie Polaków jest kilka nowych nazwisk, jak choćby Marcin Janusz, Jakub Popiwczak, czy Mateusz Poręba. Stanowią oni powiew świeżości dla kadry prowadzonej teraz przez nowego szkoleniowca – Nikolę Grbicia. Serb zaskakująco nie zdecydował się na powołanie na mecze Ligi Narodów nominalnego podstawowego rozgrywającego reprezentacji Polski – Fabiana Drzyzgi. Na ten pozycji w turnieju grają Grzegorz Łomacz, Jan Firlej i Łukasz Kozub. Jak widać po wynikach, nowi zawodnicy spisują się nad wyraz dobrze i szybko wpasowali się do składu. Będą oni mieli szansę sprawdzić się w nadchodzącym meczu z USA, który zaplanowany został na niedzielę 26 czerwca o godzinie 15:30.

zasady-promocji-superbet

W ramach promocji Superbet mamy szansę wziąć udział w podziale puli nagród o łącznej wartości aż 50 000 PLN. Żeby tak się stało, należy odpowiedzieć poprawnie na 5 pytań dotyczących meczu siatkówki Polska – USA na stronie bukmachera. Nagrody zostaną podzielone między użytkowników w zależności od liczby poprawnych odpowiedzi na pytania. Szczegóły na stronie bukmachera Superbet. Jeśli nie macie jeszcze u niego konta, koniecznie załóżcie je z naszym kodem promocyjnym. Da wam to dostęp do unikalnego bonusu powitalnego Superbet.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]