Regularne śledzenie zmagań w ramach naszej rodzimej Ekstraklasy zapewne niejednemu kibicowi zafunduje dodatkowe zmarszczki na czole od ciągłego dziwienia się i zaskakiwania. Nierzadko spodziewać się należy niespodziewanego, a i to za dużo może nie pomóc. Jednakże tym, którym się ta trudna sztuka przewidzenia kilku wyników Ekstraklasy uda, Superbet sowicie wynagrodzi.

SUPERGAME JACKPOT

Sukcesywnie z każdą kolejką coraz bardziej klarują się nam przeciwległe końce tabeli. U dołu bez większych zmian. Dwie ostatnie lokaty od dłuższego czasu okupowane są przez drużyny, które coraz śmielej można typować jako jednych z głównych kandydatów do spadku. Są nimi Termalica Bruk-Bet Nieciecza z 3 punktami oraz Górnik Łęczna, który po ośmiu rozegranych kolejkach na swoim koncie zgromadził ledwie 5 punktów.

U szczytu natomiast dwie, jak na razie niepokonane ekipy ligi. Pozycję wicelidera zajmuje Śląsk Wrocław z 14 punktami i identycznym bilansem bramkowym, jak będąca za nim Pogoń Szczecin, 11:7. Portowcom przydarzyła się jednak porażka, za której sprawą mają oni to jedno oczko mniej od ekipy z Wrocławia.

Na szczycie tabeli natomiast Poznański Lech. 5 zwycięstw, 3 remisy i 0 porażek, do tego 18 strzelonych i raptem 5 straconych bramek daje im samodzielny fotel lidera Ekstraklasy po ośmiu kolejkach. Jak długo utrzyma się ten wygląd tabeli?

Sprawdź kod promocyjny Superbet.

Zasady gry Superbet Jackpot

Ta niezwykle interesująca oferta od Superbet aktywna jest od 13.09.2021 roku. Chcąc wziąć udział w tej promocji, nie trzeba się wiele natrudzić. Wystarczy, że gracz zaloguje się na właściwej stronie “SuperGame Jackpot”. Następnie trzeba udzielić odpowiedzi na napotkane tam pytania. Dodatkowo należy posiadać aktywne konto gry na stronie internetowej Superbet. Prawda, że proste? Co więcej! Udział w tej zabawie jest bezpłatny! A w tej rundzie zabawy od Superbet do zgarnięcia jest łączna pula 75 000 zł!

Pula nagród zostanie podzielona zgodnie z następującymi kryteriami:

  • Poprawne wskazanie co najmniej dwóch odpowiedzi na pytania warte jest 8 350 zł do podziału między wszystkich szczęśliwców z tej kategorii.
  • Udzielenie dobrych odpowiedzi na 3 pytania do kolejne 8 350 zł do podziału.
  • Nie inaczej jest w przypadku odpowiedzi na 4 pytania, tutaj również jest do podziału 8 350 zł.
  • W przypadku, gdy nie znajdzie się nikt, kto odpowiedziałby na daną ilość pytań, wówczas pula nagród tego progu schodzi do progu niższego.

[blok_bonus]