Bukmacher nie samą piłką nożną żyje. Zdecydowanie takie motto przyświeca Superbet, który stara się poszerzać ofertę swoich zakładów również w kierunkach innych sportów. Bukmacher ten skupia się także na kierowaniu swoich promocji i bonusów do użytkowników, którzy obstawiają inne dyscypliny aniżeli futbol. Do takich właśnie ludzi skierowana jest nowa promocja Superbet.

Return: Bonus 25 PLN na Tenis w Superbet

Dziś rozpoczął się US Open, jeden z najważniejszych turniejów w tenisie, wchodzący w skład Wielkiego Szlema. Areną zmagań będzie kompleks USTA Billie Jean King National Tennis Center w nowojorskiej dzielnicy Queens. Oczekiwania związane z występami polskich tenisistów z Igą Świątek na czele są ogromne. Na kortach swoje mecze rozgrywać będą najlepsi z najlepszych, co jest gwarantem wielkich emocji.

Faworytem najlepszych bukmacherów do zwycięstwa US Open mężczyzn jest oczywiście Novak Djokovic. Pomimo dojrzałego już wieku, Serb wciąż znajduje się w rewelacyjnej formie i z meczu na mecz punktuje kolejnych rywali, gromiąc ich potężnymi piłkami zagrywanymi z serwisu.  Duże szanse na triumf daje się również Miedwiediewowi i Nadalowi, jednak kursy na nich są już dużo wyższe.

 

Promocja bukmachera Superbet jest ofertą cykliczną, która będzie dostępna do odwołania. Aby wziąć w niej udział należy postawić kupon za minimum 25 zł z kursem nie mniejszym niż 1.60 na zakłady z oferty przedmeczowej bądź live na tenis. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia na spotkania z turniejów tenisowych odbywające się w danym dniu. Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia tenisowe odbywające się w ramach jednego dnia i w dniu zawarcia zakładu. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy bonus w postaci 25 zł. 

Bukmacher posiada również w swojej ofercie dla nowych użytkowników bardzo korzystny bonus powitalny Superbet, z którego warto skorzystać podczas obstawiania.

[blok_bonus]