Mistrzostwa Świata w Katarze wchodzą już w decydującą fazę. Poznaliśmy niemal wszystkich uczestników fazy pucharowej, do której zakwalifikowała się także reprezentacja Polski. W ⅛ finału mundialu biało-czerwoni zmierzą się z Francją, która typowana jest jako jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa świata. To nie jedyne spotkanie, które będziemy śledzić z uwagą. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn, a wiele starć zapowiada się na pasjonujące. Dlatego też z nową ofertą promocyjną wyszedł do nas bukmacher Superbet. 

Kurs 150.00 na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału

Podczas Mistrzostw Świata w Katarze byliśmy świadkami wielu już zaskakujących rozstrzygnięć. Największym szokiem jest pożegnanie z mundialem już na etapie fazy grupowej reprezentacji Niemiec i Belgii. Wyjść z grupy nie udało się również Urugwajowi, który wygrał ostatni mecz z Ghaną, jednak było to za mało, by wyprzedzić Koreę Południową. Die Mannschaft nie udało się wyjść z grupy E, gdzie promocję uzyskały Hiszpania i nieoczekiwanie z pierwszego miejsca Japonia. Belgowie natomiast zajęli trzecie miejsce w grupie F za Marokiem i Chorwacją. Czerwonych Diabłów mimo licznych okazji bramkowych nie było stać na zwycięstwo w meczu z Ognistymi, dlatego też odpadli z turnieju.

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Oczekujmy już tylko na informację, kto wyjdzie z grupy G obok Brazylii. Szanse na awans wciąż zachowały Serbia, Kamerun i Szwajcaria. Pozostałe siedem par jest już znane. Polacy zmierzą się z Francją. Kursy na wygraną Trójkolorowych są miażdżące. Ciekawie na pewno będzie również w parze, w której Hiszpania zagra z Marokiem. Lwy Atlasu sensacyjnie wygrały grupę F i po raz drugi w historii zameldowały się w fazie pucharowej Mistrzostw Świata. Nie zapomnijcie, że na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na ten i wiele innych meczów mundialu w Katarze. 

Zasady promocji Superbet na MŚ 2022

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić za 2 PLN zakład zwycięzcę dowolnego meczu ⅛ finału mundialu. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 300 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Superbet na MŚ 2022