Konia z rzędem temu, kto wytypował, że po dwóch seriach gier fazy grupowej reprezentacja Polski będzie zajmowała pierwsze miejsce w grupie C z dużymi szansami na awans do fazy pucharowej. Biało-czerwoni stanęli na wysokości zadania i wygrali w sobotę z Arabią Saudyjską 2:0, dzięki czemu z czterema punktami wskoczyli na pozycję lidera grupy. Za ich plecami znajduje się Argentyna, z którą przyjdzie im się zmierzyć w ostatnim pojedynku tego etapu turnieju. Na okazję tego spotkania promocję przygotował dla nas bukmacher Superbet. 

Polska – Argentyna: kurs 150.00 na gola Roberta Lewandowskiego

Piękne to były chwile, gdy Robert Lewandowski zalał się łzami, po strzeleniu Arabii Saudyjskiej bramki na 2:0. Dla kapitana reprezentacji Polski było to pierwsze trafienie w finałach Mistrzostw Świata. Trafienie, na które tak długo czekał, a presja, jaka narastała w nim po meczu z Meksykiem, zdawała się go pochłaniać. Widać było, że po strzelonym golu wielki kamień spadł z serca 34-latka. Nie było to spotkanie idealne, nawet nie bardzo dobre w wykonaniu biało-czerwonych. Najważniejsze jednak, że zwycięskie. Podopieczni Czesława Michniewicza dopisali sobie do konta trzy punkty, dzięki czemu po dwóch meczach mają już ich na koncie cztery. To o jeden więcej od reprezentacji Argentyny. 

Sprawdź nasze typy na mecz Polska – Argentyna!

Albicelestes w sobotę zrehabilitowali się po feralnej porażce z Arabią Saudyjską. Podopieczni Lionela Scaloniego wygrali 2:0 z Meksykiem i zachowali tym samym szanse na awans do fazy pucharowej. W ostatnim meczu zmierzą się właśnie z niepokonanymi wciąż w grupie Polakami. Najlepsi bukmacherzy mimo to nie dają biało-czerwonym zbyt wielkich szans. Kurs na wygraną Polski wynosi ok. 7.60, podczas gdy typ na zwycięstwo Argentyny to jedynie 1.45. W poprzednim meczu, rozgrywanym z tym rywalem w 2011 roku Polacy wygrali 2:1. Miało to miejsce aż 11 lat temu. Spotkanie tamto pamiętają Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski, którzy mieli wówczas okazję rywalizować z reprezentacją z Ameryki Południowej. Na naszej stronie znajdziecie obszerną zapowiedź środowego spotkania, a także darmowe typy bukmacherskie na wszystkie spotkania mundialu w Katarze. 

Zasady promocji Superbet na mecz Polska – Argentyna

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić zakład na gola reprezentacji Polski w meczu z Argentyną. Dodatkowo bukmacher wypłaci nam 50 PLN za każdą bramkę strzeloną przez Roberta Lewandowskiego. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 300 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Superbet na mecz Polska – Argentyna