Spotkanie z Meksykiem nie nastawiło pozytywnie na drugie w fazie grupowej mundialu w Katarze spotkanie z Arabią Saudyjską. Reprezentacja Polski zaprezentowała całkowitą indolencję w ataku, a na domiar złego rzutu karnego nie wykorzystał Robert Lewandowski. Mecz Arabią Saudyjską będzie dla biało-czerwonych miał kluczowe dla ewentualnego awansu znaczenie. Bukmacher Superbet, podobnie jak i my przewiduje, że podopieczni Czesława Michniewicza tym razem staną na wysokości zadania. Jaką promocję ma dla nas bukmacher?

Polska – Arabia Saudyjska: kurs 150.00 na gola Polaków

Wiele do życzenia pozostawiała jakość gry ofensywnej reprezentacji Polski w meczu z Meksykiem. Podopieczni Czesława Michniewicza poza rzutem karnym na dobrą sprawę nie wykreowali sobie żadnych okazji do zdobycia gola. Zawiódł mocno Piotr Zieliński, którego brakowało w kreacji. Zdecydowanie więcej spodziewamy się po biało-czerwonych w meczu z Arabią Saudyjską. Zwłaszcza że legalni bukmacherzy to ich wskazują jako murowanych faworytów tego spotkania. Kurs na wygraną Polaków wynosi ok. 1.80, podczas gdy typ na Arabię Saudyjską to 5.00. Nie można jednak lekceważyć sobotniego rywala. Arabia wygrała w pierwszym spotkaniu z Argentyną i prowadzi w tabeli. 

Gigantyczną sensację sprawili podopieczni Herve Renarda. Saudyjczycy odwrócili losy meczu i pokonali Argentynę 2:1. W kraju sukces ten świętowano hucznie. Władze ustaliły nawet, że następny dzień po zwycięstwie był świętem narodowym wolnym od pracy. To pokazuje, jak niesamowitą moc ma futbol. Triumf Arabia Saudyjska okupiła jednak kontuzjami dwóch ważnych graczy, których na pewno zabraknie w rywalizacji z Polską. To akurat dobra wiadomość dla biało-czerwonych. Tylko raz Polska miała okazję rywalizować z Arabią Saudyjską. Miało to miejsce w 2006 roku, podczas meczu towarzyskiego. Zakończył się on naszym zwycięstwem 2:1. Na naszej stronie znajdziecie obszerną zapowiedź i typy bukmacherskie na sobotni mecz Polaków. 

Zasady promocji Superbet Polska – Arabia Saudyjska

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić zakład na gola reprezentacji Polski w meczu z Arabią Saudyjską. Dodatkowo bukmacher wypłaci nam 50 PLN za każdą bramkę strzeloną przez Roberta Lewandowskiego. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 300 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Superbet Polska – Arabia Saudyjska