Już w piątek wracają mecze mundialu w Katarze, który wkroczył w decydującą fazę. W turnieju pozostało już jedynie osiem najlepszych drużyn, które w piątek i sobotę rozegrają swoje ćwierćfinały. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie Anglii z Francją, jednak wielu emocji i bramek spodziewamy się także w rywalizacji Holandii z Argentyną. Żeby dreszczyk emocji mundialowych był jeszcze lepiej odczuwalny, proponujemy skorzystanie z promocji, jaką na tę okazję przygotował dla nas bukmacher Superbet. W jej ramach możemy postawić na dowolnego zwycięzcę ćwierćfinału z unikalnym kursem 150.00.

Kurs 150.00 na zwycięzcę dowolnego ćwierćfinału mundialu w Katarze

Ćwierćfinały Mistrzostw Świata bez Hiszpanii, Niemiec, Belgii, czy Urugwaju? Dokładnie tak. Mundial w Katarze obfituje w wiele nieprzewidywalnych wyników, a największą niespodziankę w ⅛ finału sprawiła zdecydowanie reprezentacja Maroko. Lwy Atlasu po konkursie rzutów karnych wygrały z Hiszpanami, dzięki czemu po raz pierwszy w historii zagrają w ćwierćfinale Mistrzostw Świata. Historyczny sukces nie byłby możliwy, gdyby nie żelazna defensywa. Maroko straciło jedynie jedną bramkę i może się pochwalić trzema meczami z czystym kontem. Hiszpanie nie byli w stanie strzelić im gola, czy uda się to Portugalii? U nas znajdziecie typy bukmacherskie na spotkanie Maroko – Portugalia, a także pozostałe starcia ćwierćfinałowe.

Kibice ostrzą sobie już zęby na rywalizację Anglii z Francją. Te dwie nacje nie pałają do siebie miłością, co dodatkowo potęguje emocje przed meczem. Anglicy, obok Portugalczyków strzelili do tej pory największą liczbę bramek na mundialu – aż 12. Trójkolorowi tak wysokim wynikiem nie mogą się pochwalić. Nikt nie wątpi jednak w to, że mają zdecydowanie argumenty, żeby sprawić w sobotę fantastyczne widowisko. Legalni bukmacherzy delikatnie skłaniają się nawet w stronę ich triumfu. Kurs na wygraną Francji wynosi 2.45, podczas gdy typ na Anglię to 3.05. Poprzednie starcie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Francji 3:2. Liczymy, że w sobotę ujrzymy nie mniej bramek. 

Zasady promocji Superbet na mundial w Katarze

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić za 2 PLN zakład zwycięzcę dowolnego meczu ćwierćfinałowego mundialu w Katarze. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 300 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Superbet na mundial w Katarze