Trzecia kolejka Ligi Mistrzów obfitowała w wiele nieprzewidywalnych rezultatów. Minąć zdążył tydzień, a przed nami rewanżowe spotkania. To może być kluczowe dla FC Barcelony, która nieoczekiwania przegrała na wyjeździe z Interem Mediolan 0:1, choć sporo było w tym winy sędziego. Coś do udowodnienia kibicom ma także Milan, który przed tygodniem poległ aż 0:3 w Londynie. I to właśnie jest znakomita okazja, by skorzystać z najnowszej promocji, jaką naszykował dla nas bukmacher Superbet. 

Kurs 100.00 na zwycięzcę dowolnego meczu Ligi Mistrzów

Nie milkną wciąż echa skandalu sędziowskiego z meczu Interu Mediolan z FC Barceloną. Duma Katalonii planowała nawet złożyć w związku z tym skargę do UEFA, choć z pomysłu ostatecznie zrezygnowała. Xavi wolałby, żeby na boisku przemówili jego zawodnicy, którzy abstrahując od błędów sędziowskich, rozegrali w Mediolanie bardzo słaby mecz. Zdecydowanie więcej oczekuje się od zespołu, który jest liderem La Liga i w ośmiu meczach stracił tylko jedną bramkę. Barcelona jest faworytem legalnych bukmacherów, a patrząc po kursach, można stwierdzić, że każdy wynik inny niż zwycięstwo gospodarzy rozpatrywany będzie w charakterze ogromnej niespodzianki. Na naszej stronie internetowej znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na ten i wiele innych meczów. 

Ciekawie zapowiada się również wtorkowe starcie na San Siro, gdzie Milan podejmie Chelsea Londyn. The Blues tydzień temu rozgromili wręcz mistrza Włoch, wygrywając aż 3:0. Rossoneri byli w tamtym spotkaniu całkowicie bezradni i przez 90 minut oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę. O poprawę nastrojów w zespole w 4. kolejce Ligi Mistrzów powalczy także Ajaks Amsterdam, który uległ na własnym stadionie Napoli aż 1:6. Był to spektakularny mecz w wykonaniu Błękitnych, w którym kolejną bramkę dołożył Piotr Zieliński. Polak znajduje się w znakomitej formie, a w tej edycji Ligi Mistrzów ma tyle bramek co Robert Lewandowski. Oglądanie reprezentantów Polski w tak doskonałej formie to zdecydowanie powód do dumy i dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Katarze. 

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy do 12.10 godz. 20:59 założą konto z kodem BOOST34. Następnie należy dokonać depozytu na przynajmniej 50 zł i postawić swój pierwszy zakład SOLO na zwycięzcę dowolnego meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów. Maksymalna stawka zakładu to 2 zł. W przypadku trafienia poza regularną wygraną otrzymamy również bonus w wysokości 200 zł. Bonus podlega warunkowi 3-krotnego obrotu na zakłady SOLO z kursem min. 1.80 lub AKO z kursem dla pojedynczego zdarzenia minimum 1.30. Podczas zakładania konta u bukmachera możecie także wykorzystać nasz kod promocyjny Superbet. Zapewni to korzyści i bonusu innego rodzaju. 

warunki-promocji-superbet