Podczas gdy większość ludzi na świecie skupia się już na sylwestrze, prawdziwi kibice czekają na mecze 18. kolejki Premier League. Obecny sezon ligi angielskiej obfituje w wiele niespodziewanych rezultatów, a liderem od dłuższego czasu pozostaje Arsenal. W najbliższej kolejce czekają nas wspaniałe pojedynki, dlatego też bukmacher Superbet postanowił dodać im nieco pikanterii swoją najnowszą ofertą promocyjną.

Kurs 100.00 na zwycięzcę dowolnego meczu 18. kolejki Premier League

Arsenal od dłuższego czasu liderem, Liverpool dopiero na szóstym miejscu, a West Ham United walczy o utrzymanie. Szalony jest to sezon Premier League, co najlepiej ukazuje tabela ligowa. Kanonierzy mają pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City, który zbyt często w tym sezonie gubi punkty. Po piętach na domiar złego depcze im Newcastle. Sroki dzięki zastrzykowi gotówki ze strony arabskich inwestorów wyrastają na jedną z czołowych sił ligi angielskiej. Od 31 sierpnia Newcastle nie przegrało meczu, a żeby tego było mało, może się pochwalić passą kolejnych sześciu zwycięstw. Wspaniałą pracę na St. James’ Park wykonuje Eddie Howe. 

Kanonierów w 18. kolejce czeka trudne zadanie. Zmierzą się na wyjeździe z Brighton, które w tym sezonie nie jest chłopcem do bicia. Mewy osiągają bardzo dobre, jak na warunki finansowe klubu rezultaty i po 15 meczach okupują siódme miejsce. Zdecydowanie na łatwiejsze zapowiada się spotkanie Manchesteru City, który na Etihad podejmie Everton. Ciekawie na papierze zapowiada się również pojedynek Newcastle z Leeds. Legalni bukmacherzy wskazują Sroki jako faworyta, jednak ich rywal to drużyna wyjątkowo nieprzewidywalna i nastawiona ofensywnie. Ponadto Łabędzie w ostatnich latach regularnie punktowały w meczach z Newcastle. Nie zapominajcie, że na naszej stronie znajdziecie wiele darmowych typów bukmacherskich

Zasady promocji Superbet na Premier League

Promocja Superbet przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić za 2 PLN zakład zwycięzcę dowolnego meczu 18. kolejki Premier League. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 200 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym dla pojedynczego zdarzenia 1.30. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Zasady promocji Superbet na Premier League