[blok_bonus]

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej mężczyzn w Katarze pozostały jeszcze niemal cztery miesiące. Nie przeszkadza to jednak bukmacherowi Superbet w wystartowaniu z ofertą promocyjną na okazję mundialu. W jej ramach możemy wygrać bilety na mecze w Katarze. Wystarczy grać kupony i znaleźć się w TOP100 rankingu bukmachera. O szczegółach przeczytacie poniżej.  

11 biletów do Kataru do wygrania w Superbet

Mistrzostwa Świata w Katarze już teraz wzbudzają spore emocje, ale niestety niekoniecznie te pozytywne. Kibiców zatrważa m.in. brak możliwości zakupu piwa w trakcie trwania turnieju. Gianni Infantino zapewnia jednak, że najbliższy mundial pod względem organizacyjnym, a także poziomu sportowego będzie najlepszym w historii. Przewodniczący FIFA nie ma jednak w ostatnich miesiącach zbyt dobrego pijaru, dlatego kibice i dziennikarze jego słów nie traktują zbyt poważnie. Mimo to podkreślić należy, że do Kataru polecą drużyny, które nie awansowały na mundial przypadkiem. W turnieju wezmą udział najsilniejsze reprezentacje z całego świata, które zasłużenie wywalczyły na niego awans. 

W tym gronie znajduje się również reprezentacja Polski. Podopieczni Czesława Michniewicza wywalczyli awans dzięki wygranej w meczu barażowym ze Szwecją 2:0. W trakcie losowania los nie był dla nas zbyt łaskawy i trafiliśmy do grupy razem z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Argentyną. To silni rywale, ale jeśli chce się wygrywać, to należy mierzyć się z najlepszymi. Najlepsi bukmacherzy największe szanse na zdobycie Mistrzostwa Świata dają reprezentacji Brazylii. Następne miejsca w tym zestawieniu zajmują kolejno Anglia i Francja. Trójkolorowi przystąpią do turnieju w charakterze obrońcy trofeum. W 2018 roku zdobyli oni puchar, wygrywając w finale z Chorwacją 4:2. 

zasady-promocji-superbet

W ramach promocji Superbet możemy wygrać bilety na mecze Mistrzostw Świata w Katarze. Żeby tak się stało, należy stawiać regularnie kupony u bukmachera. Gracze, którzy od 11 lipca do 11 września będą grali kupony, mogą zostać sklasyfikowani w rankingu SuperPunkty. W tym rankingu nagrody trafią aż do 100 osób. Gracze, którzy zajmą miejsca numer: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20 wyjadą z nami do Kataru. Dla pozostałych Superbet przygotował aż 2022 freebetów o wartości od 100 do 25 PLN. 

Ponadto osobno będzie funkcjonował także ranking SuperKurs. W tym przypadku bilety wygrają trzej gracze, którzy wygrają kupony z najwyższymi kursami. Oprócz tego nie zapomnijcie skorzystać z bonusu powitalnego Superbet. Rejestrując się u tego bukmachera, wykorzystajcie w tym celu nasz kod promocyjny.

warunki-promocji-superbet