[blok_bonus]

W czwartek polskie drużyny zmierzą się w kolejnej rundzie eliminacji do europejskich pucharów. Lech Poznań, Raków Częstochowa, Lechia Gdańsk i Pogoń Szczecin postarają się o awans do kolejnej rundy, gdyż gra w europejskich pucharach jest marzeniem absolutnie każdej drużyny. Dla Kolejorza będzie to szansa do zrehabilitowania się po fatalnym meczu rewanżowym w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Nasze drużyny wspiera także bukmacher STS, który przygotował na tę okazję promocję. 

Czwartek z europejskimi pucharami

Za sprawą porażki 1:5 w rewanżowym meczu z Karabachem Agdam Lech Poznań zapisał się w historii polskiego futbolu. Niestety, w niechlubny sposób. Jeszcze nigdy mistrz Polski nie odpadł z eliminacji do najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich na tak wczesnym etapie. Kolejorz był wyraźnie drużyną słabszą, ale otrzymał szansę na rehabilitację. Jest nią udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. W nich zmierzy się z drużyną Dinamo Batumi, która jest aktualnym mistrzem Gruzji. Najlepsi klasyfikowani w rankingu bukmacherzy, jako faworyta tego dwumeczu wskazują Lecha Poznań. Historia nauczyła nas już jednak podchodzić do takich założeń z rezerwą. 

Oprócz Lecha w eliminacjach zagrają również Raków, Pogoń i Lechia. Ich rywalami będą kolejno FC Astana, Broendby i Rapid Wiedeń. Z wymienionych drużyn jedynie ekipa z Częstochowy jest faworytem swojego dwumeczu. Odnotować należy, że kluby z Ekstraklasy wylosowały wyjątkowo trudnych jak na tę rundę rywali. Mecze będą na pewno zacięte i mocno wierzymy w to, że ich rozstrzygnięcia korzystne dla polskich drużyn. W poprzednim sezonie jedynie Legia Warszawa rywalizowała w rozgrywkach europejskich, a konkretnie Lidze Europy. Wojskowi zakończyli wówczas udział już na etapie fazy grupowej. Zdecydowanie więcej obiecujemy sobie po obecnym sezonie. 

zasady-promocji-sts

Do promocji STS należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Następnie stawiać kupony przedmeczowe z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty na eliminacje do europejskich pucharów. Minimalny kurs dla takowego zdarzenia to 1.50. Za każdy nietrafiony kupon otrzymamy od bukmachera cashback w wysokości 50% stawki. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Promocja trwa do 21.07 godz. 23:59. Nie posiadacie jeszcze konta u tego bukmachera? Koniecznie załóżcie je z naszym kodem promocyjnym STS. Zapewni wam to dostęp do bonusu powitalnego bukmachera.

warunki-promocji-sts