Oficjalnie wystartował już długo wyczekiwany turniej Indian Wells. Turniej tenisowy, który poza Wielkim Szlemem jest najważniejszą imprezą w kalendarzu. Tradycyjnie Indian Wells odbywa się w marcu, ale ze względu na pandemię ubiegłoroczna edycja została odwołana, a tegoroczna przesunięta na październik. Na powrót turnieju sympatycy tenisa czekali 932 dni. Z okazji tego promocję przygotował bukmacher STS.

EKSTRA 50 PLN LIVE

Kolejna szansa dla Polaków

Iga Świątek rywalizację w turnieju rozpocznie od 1/32 finału. Polka zawalczy ze zwyciężczynią pojedynku między Katie Volynets a Petrą Martic. Wyraźną faworytką tego starcia zdaniem legalnych bukmacherów jest wyżej notowana Chorwatka. Tej rangi turnieje udowodniły jednak już wielokrotnie, że w teorii słabsi rywale potrafią robić niespodzianki.

W Indian Wells mają zapewnione prawo startu także Magda Linette, która na otwarcie zagra w 1/64 finału ze Szwedką Rebeccą Peterson (a w ewentualnej drugiej rundzie Białorusinką Wiktorią Azarenką), oraz w deblu Alicja Rosolska. W męskim singlu wystąpi Hubert Hurkacz, który w ostatnim starcie w Kalifornii dotarł do ćwierćfinału. Polak przegrał wówczas po niezwykle wyrównanym meczu z Rogerem Federerem.

zasady-promocji-sts
Promocja STS przypada na dni 06-13.10. Należy się do niej zapisać za pośrednictwem strony internetowej STS. Aby otrzymać bonus, trzeba obstawić przynajmniej jeden zakład LIVE z oferty na Indian Wells z minimalnym kursem tego zdarzenia 1.5. Kurs minimum całego kuponu musi wynosić 1.85. Kwota bonusu będzie wprost proporcjonalna do dokonanego obrotu, maksymalnie 50 PLN. Grając Indian Wells, pamiętajcie o bonusie powitalnym STS. Daje on wiele korzyści.

warunki-bonusu-sts[blok_bonus]