Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn trwają w najlepsze. Polacy po 2 meczach mają na koncie 2 zwycięstwa i pewnie kroczą do awansu do fazy pucharowej. Turniej obfituje we wspaniałe mecze i zaskakujące rezultaty, z czego zdają sobie sprawę również najlepsi bukmacherzy. Na rynku pojawiło się wiele promocji z tym związanych, a jedną z nich przygotował STS.

Ekstra kasa z siatkówką

Polscy siatkarze z pewnością zrobią wszystko co w swojej mocy, żeby zrekompensować sobie i kibicom nieudany występ na Igrzyskach Olimpijskich. Wówczas udział Biało – Czerwonych zakończył się na ćwierćfinale. W trakcie ME bezpośrednich rywali do złota jest nieporównywalnie mniej. W grze o tytuł mistrzowski liczy się na dobrą sprawę kilka reprezentacji na czele z Polską, Rosją, Francją i Serbią. Spodziewamy się zatem, że tym razem naszym reprezentantom uda się wywalczyć medal.

Polskę do kolejnych zwycięstw prowadzą znakomicie spisujący się Bartosz Kurek i Wilfredo Leon. Zapewniają oni stabilność w ataku, a ich potężne zagrywki sieją spustoszenie w szeregach rywali. Stabilna forma obu siatkarzy może okazać się kluczowa dla wyników Polaków na tych mistrzostwach.

Promocja STS trwa od 01.09-09.09. Należy zapisać się do niej poprzez zaznaczenie opcji “weź udział” z poziomu swojego konta. Na kuponie musi się znaleźć co najmniej 1 zdarzenie dotyczące eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze. Kurs tego zdarzenia musi wynosić min. 1,50. Jeśli Twój kupon będzie przegrany, to otrzymasz zwrot 15% stawki. Łącznie przez czas trwania akcji możesz uzyskać maksymalnie do 100 PLN zwrotu. Ponadto bukmacher ma w swojej ofercie korzystny bonus powitalny STS, z którego warto skorzystać stawiając kupony na Mistrzostwa Europy w siatkówce.

[blok_bonus]