Przed nami pierwsza kolejka europejskich pucharów w sezonie 2021/22. W tym roku oprócz znanych już fanom piłki nożnej rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy emocjonować będziemy mogli się również Ligą Konferencji Europy. Europejskie puchary dostarczają wielu emocji i niespodzianek. Nie powinno zatem dziwić, że na rynku bukmacherskim pojawia się wiele bonusów na tę okazję. Jeden z nich przygotował bukmacher Fortuna.

Pucharowy pewniak 

Powrót Europejskich pucharów

Już w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów czeka nas wiele ciekawych pojedynków, jednak prawdziwym hitem jest pojedynek FC Barcelony z Bayernem Monachium. Kibice Dumy Katalonii zapewne mają jeszcze w pamięci fatalny rezultat ostatniego starcia z Bawarczykami. W 2020 roku Bayern wygrał w ćwierćfinale aż 8:2, brutalnie kończąc marzenia Katalończyków o triumfie. Niewykluczone, że będąca obecnie w odbudowie Barca będzie chciała za wszelką cenę się odegrać. Mimo to zdaniem najlepszych bukmacherów faworytem tego starcia jest Bayern Monachium.

Łącznie, z tytułu pierwszej kolejki europejskich rozgrywek czeka nas aż 48 meczów. Wliczają się w to mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz nowo powstałej Ligi Konferencji Europy. Dla wielu zespołów sezon 2021/22 będzie pierwszym w europejskich rozgrywkach. Otrzymamy zatem możliwość obserwowania wielu starć drużyn, które nigdy w historii ze sobą nie rywalizowały w spotkaniu o stawkę.

zasady-bonusu-fortuna

Promocja Fortuny trwa w dniach 14.09-16.09. Aby wziąć w niej udział, należy w każdy dzień trwania promocji postawić min. jeden kupon z oferty prematch za minimum 50 zł, z przynajmniej jednym zdarzeniem z Ligi Mistrzów, Ligi Europy bądź Ligi Konferencji Europy. Minimalny kurs kuponu wynosi 2.00. Bez względu na to, czy zakład okaże się wygrany, czy przegrany otrzymamy bonus 50 zł w punktach FKP. Bukmacher posiada w swojej ofercie także atrakcyjny bonus powitalny Fortuna. Obstawiając mecze europejskich rozgrywek, zdecydowanie warto z niego skorzystać.

warunki-bonusu-fortuna

[blok_bonus]