Jeśli jeszcze tego nie wiecie, do drużyny Betclic dołączył Michał Pol. Z tej okazji bukmacher przygotował konkretną promocję, którą warto się zainteresować. Dotyczy ona praktycznie wszystkich dyscyplin, więc żaden gracz nie będzie się czuł pokrzywdzony. Pula nagród jest ogromna, gdyż wynosi ona aż 10 000 PLN. Wygrywać możemy każdego dnia.

Michał Pol wchodzi z buta do drużyny Betclic

Brak zawężenia promocji do konkretnej dyscypliny daje nam wiele możliwości. Możemy w jej ramach obstawiać zarówno piłkę nożną, jak i koszykówkę, czy nawet trwające wciąż Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Warto zainteresować się w szczególności tymi ostatnimi, bo taka okazja zdarza się tylko raz na cztery lata. W trakcie tegorocznej imprezy byliśmy już świadkami wielu niespodzianek, a kto wie, ile jeszcze przed nami. Igrzyska trwają tylko do 20 lutego.

Dzisiaj interesująco wyglądają przede wszystkim mecze ⅛ finału Ligi Mistrzów. O 21:00 zmierzą się Inter Mediolan z Liverpoolem, a także Red Bull Salzburg i Bayern Monachium. W obu przypadkach jako faworytów legalni bukmacherzy wskazują gości. Nie powinno to specjalnie dziwić, są to drużyny dużo bardziej utytułowane i doświadczone w europejskich pucharach. Dla drużyny z Salzburga przykładowo będzie to pierwszy raz w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Trzeba przyznać, że premierowo rywal trafił im się niełatwy. Bukmacherzy szanse na awans Bayernu wyceniają na 1.04.

zasady-promocji-betclic

Do promocji Betclic, która trwa w dniach 14-27.02 należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej. Następnie stawiać kupony AKO z przynajmniej 4 zdarzeniami, których kurs minimalny musi wynosić 1.20. Stawka minimum to 10 zł. Jest wiele kategorii, w których możemy wygrywać, a jedną z nich jest 1000 zł dla zwycięzcy dnia, który postawił kupon z najwyższym kursem. Najważniejszą nagrodą jest jednak 10 000 zł, które otrzyma gracz mający najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. Punkty do niej przyznawane będą zależnie od wysokości kursów na trafionych kuponach. Oprócz tego bukmacher ma w ofercie bonus powitalny. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym Betclic.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]