O godzinie 22:30 czeka nas starcie gwiazd w finale US Open mężczyzn. Naprzeciw siebie na korcie staną 1 i 2 w rankingu ATP, czyli Novak Djokovic i Danił Miedwiediew. Faworytem tego finału zdaniem najlepszych bukmacherów jest Serb, jednak jak wiemy, w takich starciach wszystko może się wydarzyć. Promocję na tę okazję przygotował bukmacher Betfan.

Płacimy 10 ZŁ za każdy set w finale US Open

Obaj tenisiści przebyli długą drogę, aby znaleźć się w finale. Wspomnieć należy choćby bardzo wyrównany pojedynek między Djokovicem, a Zverevem, który zakończył się wynikiem 3:2, po blisko 4 godzinach zaciętej walki. Jeśli Serb wygra w finale, będzie to dla niego już 21 tytuł najwyżej rangi. Sprawi to, że pod tym względem będzie on samodzielnym rekordzistą.

W lutym Danił Miedwiediew przegrał z Novakiem Djokoviciem w finale Australian Open. Rosjanin będzie starał się zatem zrewanżować Serbowi i pozbawić go marzeń o zdobyciu klasycznego Wielkiego Szlema. Miedwiediew przystąpi do finału, mając za sobą zdecydowanie mniej rozegranych setów, co może przełożyć się na jego występ w finale US Open. 

Promocja Betfan trwa do 12.09 do godziny rozpoczęcia meczu finałowego. Aby wziąć w niej udział, należy zagrać zakład przez aplikację Betfan, za dokładnie 69 zł z kursem minimalnym 3.50. Kupon może być solo bądź ako. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą jednak zostać rozliczone do 13.09, godz. 2:59. Za każdy rozegrany set w finale US Open otrzymamy freebet w wysokości 10 zł. Bukmacher oferuje również kod promocyjny Betfan, dzięki któremu zyskamy dostęp do korzystnego bonusu powitalnego.

[blok_bonus]