27 czerwca w poniedziałek wystartował najstarszy turniej tenisowy świata – Wimbledon. Fani tenisa i nie tylko będą mogli aż do 7 lipca zachwycać się pojedynkami najlepszych zawodników na świecie, wśród których nie zabraknie reprezentantów Polski. Iga Świątek i Hubert Hurkacz znajdują się w gronie faworytów do triumfu w całym turnieju i dlatego też mocno trzymamy za nich kciuki. Emocje związane z Wimbledonem podkręca bukmacher LVBet, który przygotował promocję.

Kolejne trofeum do kolekcji Igi Świątek

Wimbledon to trzeci turniej wielkoszlemowy w tym sezonie. Udział weźmie w nim aż 128 tenisistek i tenisistów z całego świata. Odbędzie się on na kortach trawiastych All England Lawn Tennis and Croquet Club w London Borough of Merton. W tegorocznych rozgrywkach nie zobaczymy tenisistów z Rosji. Jest to efekt sankcji nakładanych na kraj, który wszczął wojnę z Ukrainą i codziennie morduje nie tylko żołnierzy naszych wschodnich sąsiadów, ale także ludność cywilną. Z tego względu zabraknie Daniiła Miedwiediewa. Federacje WTA i ATP zdecydowały, że skoro nie zobaczymy wysoko sklasyfikowanych zawodników, za turniej nie zostaną doliczone punkty do światowych rankingów.

Wywołało to oburzenie wielu zawodników, którzy postanowili zbojkotować turniej. Z tego względu w Londynie nie zobaczymy m.in. Naomi Osaki, Sofii Kenin, Leyli Fernandez, czy też Sebastiana Korda i Llyoda Harrisa. Zobaczymy natomiast na pewno pierwszą rakietę świata, czyli Igę Świątek. Polka jest faworytką najlepszych bukmacherów do triumfu w 135. edycji Wimbledonu. W ścisłym gronie faworytów wśród panów znajduje się Hubert Hurkacz. To zasługa jego znakomitego występu w turnieju tenisowym w Halle, gdzie w finale wygrał z faworyzowanym Daniłem Miedwiediewem. 

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet trwa w dniach 27 czerwca – 7 lipca. Żeby wziąć w niej udział, należy postawić kupon przedmeczowe w oferty na Wimbledon z kursem minimalnym 1.50 za dokładnie 40 zł. Następnie obstawić kupon na inne zdarzenie z turnieju tenisowego w Londynie z oferty LIVE, za taką samą kwotę. W przypadku przegranej z zakładu na żywo otrzymamy od bukmachera zwrot stawki 40 zł. Nie zapomnijcie także skorzystać z naszego kodu promocyjnego LVBet podczas rejestracji. Zapewni wam to dostęp do bonusu powitalnego bukmachera.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]