Poprzednia kolejka Ekstraklasy obfitowała w wiele zaskakujących rozstrzygnięć. Padło w niej także stosunkowo wiele bramek, bo aż 29. Jeszcze większym zaskoczeniem jest układ tabeli, w którym na pierwszych dwóch miejscach znajdują się Wisła Płock i Cracovia, zaś strefę spadkową okupują Lech Poznań, czy Piast Gliwice. Z tego, chociażby względu pasjonująco zapowiada nam się kolejna seria meczów, na której okazję ofertę promocyjną przygotował bukmacher LVBet. 

Mnóstwo bramek i jeszcze więcej zaskoczeń w Ekstraklasie

Srogo rozczarowuje jak na razie swoich kibiców Lech Poznań. Mistrz Polski rozegrał do tej pory dwa spotkania, ponieważ jedno zostało przełożone na prośbę Kolejorza (zaledwie kilka dni po nim Lech miał grać w eliminacjach Ligi Konferencji Europy). Na inaugurację sezonu Lechici przegrali ze Stalą Mielec, a w drugiej kolejce byli wyraźnie gorsi od Wisły Płock. Słabnie pozycja trenera Johna van der Broma, który zastąpił na stanowisku szkoleniowca Macieja Skorżę. Trudno nie odnieść wrażenia, że mistrz Polski skupił się na eliminacjach do europejskich pucharów, odpuszczając niejako rozgrywki ligowe. Pachnie to przypadkiem Legii Warszawa z zeszłego sezonu.

Pozytywnym zaskoczeniem są natomiast wyniki Wisły Płock i Cracovii. Oba zespoły po trzech meczach mają komplet punktów i coraz odważniej sobie poczynają. Znakomicie prezentuje się natomiast Raków Częstochowa, który w tym sezonie wygrał wszystkie pięć oficjalnych meczów i wyrasta na faworyta do sięgnięcia po tytuł mistrza Polski. Tak też uważają legalni bukmacherzy, którzy właśnie podopiecznym Marka Papszuna dają największe szanse na triumf w krajowych rozgrywkach. Ekipa z Częstochowy w najbliższym meczu ligowym zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Darmowe typy bukmacherskie na ten i wiele innych meczów znajdziecie u nas na stronie. 

zasady-promocji-lvbet

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się u bukmachera i w dniach 02.08 (od 14:00) – 05.08 (do 17:29) postawić przedmeczowy zakład kombinacyjny złożony z 9 meczów 4. kolejki Ekstraklasy, typując rynek Zwycięzca Meczu: 1 albo X, albo 2. Stawka minimalna kuponu to 10 zł. Poprawne wytypowanie wyników wszystkich 9 meczów uprawnia nas do wzięcia udziału w podziale puli nagród. W puli bukmachera znajduje się już 85 500 zł. Dla tych, którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera, polecamy założyć je z naszym kodem promocyjnym LVBet.

warunki-promocji-lvbet