Najnowsza promocja bukmachera LVBet skierowana jest do graczy typujących tenisa. 30.08 rozpoczęło się US Open, tak więc okazja do obstawiania zaciętych i emocjonujących meczów jest wyśmienita. Dzięki ofercie LVBet mamy możliwość uzyskania zwrotu 20% przegranych zakładów postawionych właśnie na tę dyscyplinę.

20% ZWROTU ZA US OPEN

Niestety wbrew naszym oczekiwaniom i nadziejom, z US Open już w pierwszej rundzie odpadli Magda Linette i Kamil Majchrzak. Polka prowadziła już z wyżej notowaną Cori Gauff 1:0 w setach, ale finalnie przegrała. Kamil Majchrzak również urwał jednego seta faworytowi tego pojedynku – Emilowi Ruusuvuoriemu, jednak to Fin zwyciężył 3:1.

31.08 rywalizację w turnieju rozpoczną Hubert Hurkacz i Iga Świątek, którzy są zdecydowanymi faworytami swoich pojedynków w 1/64 finału. Świątek wymieniana jest nawet przez najlepszych bukmacherów jako jedna z faworytek do triumfu w turnieju, obok Simony Halep, Naomi Osaki i Asleigh Barty. Będziemy zatem mocno trzymali kciuki za Polkę, której umiejętności dorównują ambicji. 

W promocji LVBet mogą wziąć udział wszyscy gracze, którzy postawią kupony z oferty live na US Open. W przypadku przegranego zakładu, bukmacher zwróci nam na konto bonusowe 20% postawionych środków, do kwoty 50 zł. Aby środki mogły zostać wypłacone należy obrócić nimi 3x z kursem nie mniejszym niż 1.75. Jeśli planujecie skorzystać z oferty tego bukmachera, podczas rejestracji koniecznie skorzystajcie z kodu promocyjnego LVBet, który zapewni wam korzyści z tytułu bonusu powitalnego.

 

[blok_bonus]