Starcie z San Marino nie zdecyduje o układzie sił w grupie I, jednak może zapewnić Polakom drugie miejsce. Zależeć to będzie jednak o wyniku starcia Węgrów z Albanią. Ten rezultat będzie dla Biało-Czerwonych niezwykle istotny, gdyż są to jedyne zespoły mogące zagrozić nam w awansie na Mistrzostwa Świata. Z promocją na nasz mecz z San Marino nadciąga LVBet.

Klasyczne 500 PLN NA POLAKÓW

Kolejka ważna dla układu sił w grupie I

Cierpliwość Paulo Sousy podczas konferencji prasowej przed meczem wyczerpały pytania dziennikarzy o to, czy wolałby on wygrać mecz 7:1, czy może 3:0. My aż tak bardzo wybredni nie jesteśmy i zadowoli nas każde zwycięstwo, byleby tylko przybliżało do awansu na Mundial. O nim jednak zdecydują pozostałe mecze, w tym także arcyważne spotkanie z Albanią w Tiranie.

Nasi wtorkowi rywale dzisiaj zmierzą się o 20:45 z Węgrami na wyjeździe. Poprzednie spotkanie między nimi zakończyło się skromnym zwycięstwem Albanii 1:0. Wynik tego meczu będzie bardzo ważny dla Biało-Czerwonych, którzy w tabeli po 6 kolejkach do Albańczyków tracą jeden punkt. Faworytem tego starcia według legalnych bukmacherów są Węgrzy, którzy u siebie rzadko przegrywają. 

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet trwa w dniach 08.10-12.10. Aby wziąć w niej udział, należy dokonać depozytu za minimum 20 PLN. Bukmacher oferuje nam bonus od wpłaty aż 50% do 500 PLN. Oznacza to, że jeśli wpłaciły na konto 1000 PLN, otrzymamy dodatkowe 500! Środki bonusowe podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.75 lub wyższym. Pamiętajcie, żeby podczas rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

warunki-promocji-lvbet[blok_bonus]