29 sierpnia wystartował turniej tenisowy US Open, a my oczywiście trzymamy w nim mocno kciuki za występy biało-czerwonych. Jedną z faworytek do triumfu jest naturalnie pierwsza rakieta świata, czyli Iga Świątek. Polka ostatnio miała nieco gorszy okres i nie powiodło jej się na turniejach w Cincinnati i Toronto, ale formę szykowała przede wszystkim właśnie na turniej w Stanach Zjednoczonych. Na okazję US Open promocję przygotował bukmacher LVBet. Dzięki niej możemy postawić na zwycięstwo Igi w turnieju z unikalnym kursem aż 100.00. 

Kurs 100.00 na wygraną Igi Świątek w US Open

Ostatni rok w wykonaniu Igi Świątek był absolutnie rewelacyjny. Po raz pierwszy w historii to Polka została liderką światowego rankingu WTA, a przewaga, jaką w pewnym momencie osiągnęła nad rywalkami, była spektakularna. W którymś momencie naturalnie musiało nadejść lekkie zmęczenie i dołek formy, ale trener i zawodniczka wielokrotnie podkreślali, że US Open to dla nich absolutnie najważniejszy turniej i to na niego formę szykowała Iga. W pierwszej rundzie nie miała ona żadnych problemów z poradzeniem sobie z Włoszką, Jasmine Paolini. Świątek wygrała pierwszego seta 6:3, a w drugim nie pozwoliła już rywalce ugrać nawet gema. W kolejnej rundzie zmierzy się z Sloane Stephens. 

Niemałym szokiem było odpadnięcie obrończyni tytułu – Emmy Raducanu z turnieju już w pierwszej rundzie. Jej pogromczynią okazała się doświadczona Alize Cornet. Z US Open pożegnała się również inna jego była triumfatorka – Nami Osaka. Jak widać, turniej obfituje w nieprzewidywalne rezultaty i trzymamy mocno kciuki, żeby przedwcześnie z rywalizacji nie odpadła Iga Świątek. Najlepsi bukmacherzy to właśnie Polkę typują jako zdecydowaną faworytkę do sięgnięcia po tytuł mistrzowski. Kurs na wygraną Igi Świątek wynosi ok. 4.25, podczas gdy na drugą w tym zestawieniu Cori Gauff już 11.00. Jeśli jesteście spragnieni darmowych typów bukmacherskich, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę. Na pewno znajdziecie tam coś interesującego, wartego zagrania na kuponie. 

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet przeznaczona jest dla nowych użytkowników. Aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się u bukmachera, najlepiej z naszym kodem promocyjnym LVBet i wpłacić na konto 20 zł. Następnie postawić kupon pojedynczy na zwycięstwo Igi Świątek w turnieju US Open za dokładnie 1 zł. W przypadku trafienia, poza regularną wygraną otrzymamy również bonus w postaci wygranej z unikalnym kursem 100.00. Środki bonusowe, które zostaną wypłacone za udział w promocji, podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu (w terminie 30 dni) po kursie minimalnym 1.75. Promocja trwa do 8 września godz. 23:59. 

warunki-promocji-lvbet