Wtorkowe spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów już za nami. Przed nami wciąż jednak mnóstwo spotkań, gdyż poza Ligą Mistrzów obserwować dzisiaj będziemy mogli także rozgrywki Ligi Europy. Promocję na okazję pierwszej kolejki pucharów przygotował bukmacher LVbet. Oferuje on bonus aż 500 PLN od kolejnego depozytu!

500 PLN NA EUROPEJSKIE PUCHARY

Liga Mistrzów i Europy w pełnej okazałości

Wczoraj w hitowym pojedynku między FC Barceloną a Bayernem Monachium, wyraźnie lepsi okazali się Bawarczycy. Przed dzisiejszym wieczorem fani futbolu zadają sobie zatem pytanie, kto okaże się lepszy w meczu Interu Mediolan z Realem Madryt. Królewscy w tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku porażki. Wyjazdowy mecz na San Siro będzie jednak poważnym sprawdzianem ich aktualnej formy.

Poza wspomnianym meczem polscy kibice emocjonować się dzisiaj meczem Legii Warszawa, która zmierzy się w Lidze Europy na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa. Legioniści trafili na swoje nieszczęście do tak zwanej grupy śmierci. Wierzymy jednak, że mistrz Polski pokaże się z jak najlepszej strony i do swoich meczów podejdzie zmotywowany i pewny siebie. Faworytem najlepszych bukmacherów jest Spartak, jednak w trakcie eliminacji do Ligi Europy, Legioniści pokazali, że potrafią wygrywać z wyżej notowanymi zespołami.

Promocja LVbet trwa w dniach 14.09-16.09. Aby wziąć w niej udział i odebrać aż 500 PLN bonusu od depozytu należy dokonać depozytu za minimum 25 PLN wybierając przy tym opcję “500 PLN na europejskie puchary”. W ten sposób otrzymamy bonus w wysokości 2% depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x25. Przy wpłacie 1000 PLN otrzymamy bonus o równowartości 500 PLN (bonus 20 PLN z mnożnikiem wpłaty). Następnie należy przygotować swój kupon na europejskie puchary z przynajmniej 3 zdarzeniami, z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25. Pozostaje już tylko aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego x25.

Bukmacher oferuje również interesujący bonus powitalny LVbet, dzięki któremu zyskamy dostęp do wielu korzyści, takich jak choćby wysoki cashback. Warto z niego skorzystać typując europejskie puchary.

[blok_bonus]