Piękna przygoda Lecha Poznań z europejskimi pucharami trwa w najlepsze. Kolejorz wygrał 2:0 w pierwszym spotkaniu z Djurgarden i do rewanżu przystąpi z solidną zaliczką. Zespół ze Szwecji wierzy jednak w odrobienie strat. Bukmacherzy przewidują awans mistrza Polski, ale jak się powiedziało A, to potem jeszcze trzeba powiedzieć B. Na okazję rewanżowego spotkania w Lidze Konferencji bukmacher LVBet przygotował dla graczy specjalną promocję. Do wygrania są atrakcyjne freebety.

Djurgarden – Lech: 10 PLN za każdego gola Lecha

Lech Poznań awansował do 1/8 finału Ligi Konferencji po zwycięstwie nad norweskim Bodo/Glimt. Teraz drużyna Johna van den Broma zmaga się z silniejszym rywalem – szwedzkim Djurgarden. Rywalizacja zapowiadała się na bardzo wyrównaną, choć Kolejorz w pierwszym spotkaniu był stroną wyraźnie lepszą i zasłużenie wygrał 2:0. Z tego też względu legalni bukmacherzy widzą w nim obecnie murowanego faworyta do awansu. Kolejorz zrobi wszystko, aby kontynuować swoją przygodę z europejskimi pucharami. Zaliczka z pierwszego spotkanie ma szczególne znaczenie, ponieważ teraz wystarczy już tylko obronić ten rezultat. Djurgarden w rewanżu na pewno ruszy odważnie do przodu już od pierwszych minut. Kluczowa dla losów rywalizacji będzie zatem skuteczna i nieustępliwa gra w defensywie. 

Trener John van den Brom zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Zgodnie z przewidywaniami mistrz Polski na ligowy mecz z Piastem Gliwice wyszedł w mocno zmienionym składzie, a zmiennicy nie do końca podołali zadaniu. Kolejorz zremisował tylko z Piastunkami 1:1, a punkt uratował rzutem na taśmę dzięki bramce wywalczonej w doliczonym czasie gry. W rewanżu z Djurgarden mamy nadzieję obejrzeć drużynę zdecydowanie lepszą piłkarsko. Na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na rewanżowy mecz Lecha Poznań z Djurgarden. Znajdziecie tam więcej typów bukmacherskich na najciekawsze spotkania w europejskich pucharach. 

Regulamin

Zasady promocji LVBet

Promocja LVBet skierowana jest właśnie dla graczy obstawiających najbliższy mecz Lecha Poznań. W jej ramach możemy otrzymać 10 PLN freebetu za każdą bramkę strzeloną przez Kolejorza. Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji? Wystarczy postawić kupon SOLO za minimum 50 PLN na wydarzenie z oferty na spotkanie Djurgarden – Lech Poznań. Kurs minimalny dla zdarzenia to 2.00. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy 10 PLN za każdą bramkę strzeloną przez mistrza Polski. Jeśli nie posiadacie konta na LVBet, podczas rejestracji wykorzystajcie nasz kod promocyjny LVBet. W ten sposób poza dostępem do promocji otrzymacie także bonus powitalny. 

Warunki promocji LVBet