Piątek jak wiadomo to weekendu początek, a co za tym idzie, wielkich emocji związanych z meczami najsilniejszych lig europejskich. W Bundeslidze, Premier League, La Lidze, Ligue 1, czy Serie A w najbliższych dniach rozegra się wiele pasjonujących pojedynków, które aż proszą się o obstawianie. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher Fuksiarz.

Europejska śmietanka znowu w grze

W weekend czeka nas wiele wspaniałych pojedynków. Zdecydowanie najwięcej hitowych starć zapowiada się w Premier League, gdzie w sobotę zmierzą się Manchester City z Chelsea, czyli lider z wiceliderem. Ostatnie mecze między tymi drużynami były niezwykle wyrównane. Biorąc pod lupę pięć zeszłych starć, londyńczycy byli górą aż trzy razy. Dwukrotnie zwyciężał Manchester City. Przed zbliżającym się pojedynkiem, najlepsi bukmacherzy jako faworyta wskazują Obywateli.

Niedziela to między innymi starcia Marsylii z Lille i derby Londynu, pomiędzy Tottenhamem i Arsenalem. Koguty nie mają ostatnio najlepszej passy. Z pięciu ostatnich meczów wygrali zaledwie dwa spotkania, z czego jedno było meczem pucharowym z 3-ligowym Morecambe. Teraz nadarza się jednak spora szansa na odbicie sobie ligowych niepowodzeń. Arsenal do meczu będzie przystępował osłabiony brakiem zawodników, którzy wyjechali na Puchar Narodów Afryki.

zasady-promocji-fuksiarz

Promocja Fuksiarz trwa w dniach 14.01-16.01. Aby z niej skorzystać, należy postawić kupon za minimum 50 zł. Muszą znaleźć się na nim przynajmniej 3 zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.50. Kupon musi zawierać wyłącznie zakłady na mecze z najsilniejszych lig europejskich: Premier League, La Liga, Bundesliga, Ligue 1 i Serie A. W przypadku przegranej otrzymamy zwrot 25 zł w formie bonusu. Bukmacher posiada też kod promocyjny Fuksiarz. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego, z którego powinniście skorzystać.

warunki-promocji-fuksiarz

[blok_bonus]