Cały świat tenisa żyje obecnie turniejem US Open. Zwłaszcza że mieliśmy już kilka zaskakujących wyników. Z rozgrywek odpadła obrończyni tytułu – Emma Raducanu, która odpadła już w pierwszej rundzie. Nie powiodło się także Naomi Osace, która w przeszłości triumfowała w US Open. Na całe szczęście Iga Świątek prezentuje wyższą formę niż wymienione zawodniczki i bez problemów awansowała do kolejnej rundy. Z okazji US Open promocję przygotował bukmacher Fuksiarz. Grając kupony na turniej w Stanach Zjednoczonych, możemy wziąć udział w rankingu graczy. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. 

Ranking typerów US Open w Fuksiarz

29 sierpnia rozpoczął się jeden z najważniejszych turniejów tenisowych świata, czyli US Open. To właśnie na rozgrywane w Stanach Zjednoczonych zawody najmocniej w ostatnich miesiącach szykowała się Iga Świątek. Liderka tenisowego rankingu WTA miała ostatnio zniżkę formy i nie powiodło jej się na turniejach w Toronto i Cincinnati, z których odpadała we wczesnych fazach. Celowała jednak, by być a najlepszej możliwe dyspozycji właśnie na US Open. Nie bez powodu legalni bukmacherzy to właśnie Polkę typują jako zdecydowaną faworytkę do końcowego triumfu. Oprócz Igi, jeśli chodzi o polskich tenisistów, w turnieju biorą udział także Magda Linette, Magdalena Fręch, Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak. Niestety jedynie Świątek i Hurkacz przebrnęli przez 1. rundę. 

Niemal cała Polska trzyma mocno kciuki za Igę Świątek, która bardzo dobrze zaprezentowała się w 1. rundzie. Liderka rankingu WTA nie miała najmniejszych problemów z wyeliminowaniem Włoszki Jasmine Paolini, z którą wygrała 6:3, 6:0. Równie dobrze poradził sobie Hubert Hurkacz, który odprawił wracającego po kontuzji Oscara Otte. Polak wygrał 3:0 i zameldował się w kolejnej rundzie turnieju. Zmierzy się w niej z Białorusinem Ilją Iwaszką. Dla obu panów będzie to piąte już starcie. Do tej pory Polak wygrał trzy z nich. Ostatni raz z tym rywalem mierzył się w 2019 roku podczas turnieju Canberra Challenger. Wówczas mecz zakończył się zwycięstwem Hurkacza 2:1. Jeśli jesteście spragnieni typów bukmacherskich na mecze tenisowe, znajdziecie je na naszej stronie w zakładce typy dnia. 

zasady-promocji-fuksiarz-us-open

Na okazję US Open od 29 sierpnia z promocją ruszył bukmacher Fuksiarz. Należy dołączyć do niej za pośrednictwem strony internetowej i stawiać kupony pojedyncze lub AKO wyłącznie na mecze US Open. Promocja trwa do 11 września. Każdy wygrany kupon da nam punkty do rankingu, które przeliczane są na zasadzie stawka x kurs x ilość selekcji. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach. W pierwszej bukmachera weźmie pod uwagę najwyższy trafiony kurs w czasie trwania promocji. W drugiej natomiast nagrodzi najbardziej aktywnych graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. Nie macie konta na Fuksiarz? Załóżcie je koniecznie, a podczas rejestracji wykorzystajcie nasz kod promocyjny Fuksiarz. Dzięki temu poza dostępem do promocji uzyskacie również atrakcyjny bonus powitalny.

warunki-promocji-fuksiarz-us-open