PKO BP Ekstraklasa pomimo wątpliwego poziomu sportowego prezentowanego w ostatnich latach przez jej kluby w europejskich pucharach ma wielu sympatyków. Krajowe rozgrywki cieszą się całkiem sporą oglądalnością. Może być to spowodowane nieprzewidywalnością rezultatów jej meczów. Konkretny powód nie jest jednak potrzebny legalnym bukmacherom, żeby przygotować dla nas jakąś ciekawą promocję. A takim mianem niewątpliwie możemy określić aktualną promocję od Fuksiarza.

25 ZŁ NA EKSTRAKLASĘ

Ekstraklasa w pełnym wydaniu

Przykładów na kwintesencję spotkań w Ekstraklasie daleko nie trzeba szukać. Takim było ostatnie spotkanie Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa. Pojedynek po ciężkiej walce zakończył się wynikiem 3:2 dla gości, na których co ciekawe, kurs przed meczem wynosił 3.65. Legioniści mają sporo aspektów gry do poprawy. Po 7 spotkaniach znajdują się aż na 14 miejscu z zaledwie 9 zdobytymi punktami.

W zupełnie innej sytuacji znajduje się główny rywal Legii w wyścigu o tytuł mistrzowski – Lech Poznań. Kolejorz jest liderem tabeli z 18 zdobytymi punktami, a zeszłe spotkanie z Jagiellonią Białystok było dla niego pierwszą porażką w tym sezonie. Jeżeli podopieczni Macieja Skorży ograniczą tak słabe występy, jak ostatni, mają spore szanse na zdobycie upragnionego tytułu.

Promocja Fuksiarz trwa od 24.09 do 27.09. Aby wziąć w niej udział, należy zawrzeć zakład za minimum 100 zł z minimum 2 zdarzeniami z oferty na Ekstraklasę. Wymagany, minimalny kurs pojedynczego wydarzenia wynosi 1.50. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher oferuje nam freebet w wysokości 25 zł. Bukmacher posiada również atrakcyjny bonus powitalny Fuksiarz. Uprawnia od m.in. do cashbacku aż do 500 zł.

[blok_bonus]