Piątek przez większość społeczeństwa postrzegany jest jako najlepszy dzień tygodnia. Przede wszystkim dlatego, że oznacza początek weekendu, a co za tym idzie, odpoczynku. W związku z najnowszą promocją bukmachera Fortuna, piątek będzie budził kolejne miłe skojarzenie. 

GODZINY MISTRZÓW

Październik obfitujący w pasjonujące mecze

W październiku czeka nas wiele pasjonujących meczów, pojedynków i imprez sportowych. Będziemy widzami między innymi kolejnych meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata, rozgrywek Ligi Mistrzów, czy choćby EL Clasico. Stwarza to mnóstwo okazji do stworzenia interesujących kuponów. 

Ciekawie zapowiada się zwłaszcza starcie Realu Madryt i FC Barcelony, do którego oba zespoły podejdą w formie dalekiej od optymalnej. Zarówno Duma Katalonii jak i Królewscy gubią w ostatnim czasie sporo punktów, a ich styl pozostawia wiele do życzenia. jeszcze przed końcem lipca FC Barcelona była mimo wszystko faworytem najlepszych bukmacherów do tytułu mistrzowskiego. Obecnie tendencja ta uległa diametralnej zmianie. Głównie ze względu na kiepski styl i rażące błędy w obronie drużyny prowadzonej przez Ronalda Koeamana.

zasady-promocji-fortuna

Promocja Fortuny trwa przez cały październik, jednak dotyczy wyłącznie każdego jej piątku. Aby wziąć w niej udział, należy w godzinach 18-20:00 dokonać depozytu za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego Fortuna. Następnie postawić kupon z oferty prematch lub liva za minimum 100 zł. Jeśli nasz kupon okaże się przegrany, otrzymamy na konto bonusowe punkty FKP o wartości 50 zł. Bonus będzie ważny przez 48h od jego przyznania. Bukmacher ma także w ofercie bonus powitalny Fortuna, z którym warto się zapoznać podczas zakładania konta.

warunki-promocji-fortuna[blok_bonus]