Spotkanie z reprezentacją Argentyny dla biało-czerwonych może być kluczowe w kontekście awansu do fazy pucharowej mundialu w Katarze. Wiele zależy również od wyniku równoległego meczu Meksyku z Arabią Saudyjską. Naturalnie lepiej jednak nie oglądać się na innych i samemu wziąć sprawy w swoje ręce. Liczymy na kolejny dobry występ podopiecznych Czesława Michniewicza, a wraz z nami jest też bukmacher Fortuna, który na okazję tego starcia przygotował promocję. 

Polska – Argentyna: bonus 200 zł za wygraną lub remis Polski

Trudno było przed rozpoczęciem mundialu przewidzieć scenariusz, według którego to Polska byłaby na czele grupy C po dwóch meczach fazy grupowej. Rzeczywistość wygląda tak, że biało-czerwoni są w znakomitej pozycji do wywalczenia awansu do fazy pucharowej. Ostatnim przeciwnikiem na naszej drodze będzie reprezentacja Argentyny. Pojedynki z Albicelestes niemal zawsze sprawiały Polakom spory problem. Poprzednie bezpośrednie starcie, w 2011 roku zakończyło się jednak zwycięstwem Polski. Mecz ten pamiętają Wojciech Szczęsny, a także Robert Lewandowski, którzy wystąpili wówczas w wyjściowym składzie. 

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Argentyna podniosła się po sensacyjny porażce z Arabią Saudyjską i wygrała drugie spotkanie fazy grupowej z Meksykiem. Jej gra daleka jednak była od zachwycającej. Dopiero Lionel Messi wziął w drugiej połowie sprawy w swoje ręce i zapewnił drużynie prowadzenie. Albicelestes jak na razie gra podczas mundialu w Katarze się nie układa. Poniżej oczekiwań spisuje się Rodrigo de Paul, który miał być sercem tej reprezentacji. Bez odpowiedniego rozegrania, ofensywni zawodnicy niewiele mogą sami zdziałać w przodzie. To problem, który musi rozwiązać Lionel Scaloni. Na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na to i wiele innych spotkań mundialu w Katarze. 

Zasady promocji Fortuna na mecz Polska – Argentyna

Promocja bukmachera Fortuna trwa w dniach 28-30 listopada do godz. 19:59. Przeznaczona jest ona wyłącznie dla nowych użytkowników. Należy zarejestrować się na stronie bukmachera, do czego najlepiej wykorzystać nasz kod promocyjny Fortuna. Następnie dokonać pierwszego depozytu na przynajmniej 50 zł i postawić 4 zł na zwycięstwo lub remis Polski w spotkaniu z Argentyną. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymacie dodatkowo 200 zł, które trafi na konto główne. Bonus nie podlega obowiązkowi obrotu.

Warunki promocji Fortuna na mecz Polska – Argentyna